Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dr. Immun hajápoló szett...

Dr. Immun hajápoló szett hatásos lesz? Személyes tapasztalatok érdekelnének.

Figyelt kérdés

Nagyon durván hullik a hajam, talán a fele van meg, mint másfél hónapja. :( Ráadásul olyan fénytelen, 3 óránként fésülöm, mert hatalmas gubancok keletkeznek benne, és akkor is fél marékkal kihullik. Folyamatosan hámozom le a ruhámról az elhalt hajszálakat. A sírógörcs kerülget, nagyon megvisel. :(


Még csak a héten kezdtem el használni a szettet, tabletta reggel - este, spray napi 3x, hajsampon hetente + hajmosás végén balzsam.


2021. jún. 13. 10:28
 1/1 anonim válasza:

Szülés után 3 hónappal kezdett nagyon hullani a hajam, emiatt vettem meg a sampont es a hajcseppet.

Mellette vitaminkomplexet es sörélesztőt is szedek, ez a package így kb egy hónap után nem mutat semmi hatást.

A szülés utáni hajhullás hormonális folyamat eredményeként történik, emiatt józanul belegondolva kevéssé tud rá ilyesmi hatni, de mivel kifejezetten ajánlja rá a gyártó a terméket, tettem egy próbát.

Más típusú hajhullásra ettől még használhat, de azzal nincs tapasztalatom.

2022. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!