Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen különleges szépészeti...

Milyen különleges szépészeti termékeket használtok a mindennapokban? Olyanra gondolok ami nem mindennapi. ( Testápoló, tusfürdő, sampon, balzsam, pakolás, stb. )

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 18:12
 1/4 anonim válasza:
lush termékeket
2010. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nagyon használok különleges termékeket... illetve mások számára lehet, hogy a cuccaim nagy része különleges, de nem azért, mert vmi húúúú, de drága/luxus, hanem azért, mert allergiás vagyok egy csomó mindenre, meg nagyon érzékeny a bőröm. Van külön bőrgyógyász által felírt szteroidos fürdőkrémem, direkt hulló hajra való fodrászkellékesnél kapható Schwarzkopf samponom. Egyébként a többi cucc, amit használok, az ilyen tescós, olcsóbb fajta (azért persze a minőségre odafigyelek)... a sminkcuccaim nagy része is drogériás-ja, van egy MAC szájfényem, amire sikerült lecsapnom akkor féláron, amikor az Asia Centerbe érkezett egy adag MAC-cucc (eredeti :D).


21/l

2010. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én használok ricinus olajat, kallos hajpakolást és imádom őket. Szeretnék ötleteket, hogy ki miket használ hatha segíthetünk egymásnak.

2010. okt. 4. 19:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is használok kallos hajpakolást de vmikor sörel öblitem le a hajamat szép fényes lesz tőle D akkor élesztős pakolást szoktam csinálni vagy hogy szép sima legyen a böröm egy liter tejet beleöntök a fürdővizbe és rakok hozzá pár kanál mézet mondjuk ezt ritkán alkalmazoom de nagyon jó puha utána börőm mást nagyon nem szoktam csinálni talán ezzek amik nem hétköznapinak mondhatoak!
2010. okt. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!