Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítés alatt nagyon tönkre...

Szőkítés alatt nagyon tönkre ment a hajam mivel tudnám helyre hozzni?

Figyelt kérdés
Egy hónapja a festet barna hajamat leszívatam szőkére .Alapból fenekemig érő hajam van és nagyon sok hajam van plusz alapból nagyon száraz és hajlamos töredezésre.De mióta leszívatam borzalmas az egész olyan mint egy seprű az egész ha kivasalom 5 perc utan úgyan olyan amilyen volt fogalmam sincs mit tudnek tenni ,hogy legalább egy kicsit rendbe jöjjön.Esetleg valaki tudna valami módszert ami helyre hozzná levágatni nem szeretném..

2021. jún. 22. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az EGYETLEN módszer az, hogy levágatod, akár mennyire is sajnálod.

A festést, szőkítés, vasalás mind kiszárítja, tönkreteszi a hajszálakat, együtt alkalmazva meg még sokkal erősebben.

A tönkrekment hajszálakat megjavítani nem lehet, csak ha új, egészséges rész nő, az lesz normális. Csak ha nem vágatod le a tönkrement részt, akkor az mindig továbbmegy fölfelé a töve felé, és nem fog tudni egészségesre visszanőni, ehhez le kell az egész töredezett részt vágni.

2021. jún. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első elmondott mindent
2021. jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Én is azt tudom mondani, hogy a töredezett részt vágasd le. Aztán igyál sok vizet, étkezz vitamindúsan, és tanulj a hibádból. Ennyit tudsz tenni, hogy megelőzd. Használj hajvégápolót, ha vasalod (jobb lenne, ha nem tennéd) hővédőt.
2021. jún. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Szia! Fodrász vagyok.Sajnos sehogy.Próbáld nem vasalni mert az is nagyon káros.A seprűs,kiszàradt részt pedig muszáj levágni ha azt akarod hogy helyrejöjjön és szép legyen a hajad.Ha egy hajszál vége megtörik azt már nem lehet ‘’összeragasztani,,Tegyél rá mézes-tojásos pakolást,vagy ricinusolajat ezektől fényesebb és puhább lesz.Valamint ahogy írták igyekezz sok vizet inni,vitamin és fehérjedús ételeket enni.
2021. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel. A nyírást nem tudod már elkerülni, ha azt szeretnéd, hogy egészséges legyen. Emellett meg egyrészt visszanő, másrész nagyon sok jól kinéző rövid frizura létezik, amiből választhatsz addig is magadnak.
2021. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
olaplex!!!! azzal kicsit helyre tudod hozni, és utána tényleg nincs más hátra, csak a vágás
2021. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A vágást nem úszod meg. Az a baj, hogy a szőke haj a legmacerásabb. Szárítás vasalás hamar tönkreteszi. Ha töredezik a vége, az is sokkal jobban látszik, mint más hajszíneknél. De előttem már leírtak mindent:)
2021. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Olaplex
2021. jún. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8-as: az Olaplex tényleg nagyon jó dolog, de ha teljesen tönkretette valaki a haját, akkor már ez sem segít, ez addig hatásos, amíg csak kisebb károk keletkeztek!
2021. jún. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valahogy így képzeltem

[link]

2021. dec. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!