Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrös arc lányként?

Szőrös arc lányként?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és szőrös az arcom. De nem csak ilyen pihék hanem rendes szörszálak. Eddig a bajszom volt meg az arcom széle de most az orrom körül is felfedeztem...mit kene tennem?

2021. jún. 22. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
orvos, mert ez hormon problema lesz.
2021. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj mert csak ilyen a bőrtípusom, olvastam róla
2021. jún. 22. 11:20
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ah, cuki! <3
2021. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
hiaba szavazgattok le, ha egy nonek konkret szorszalak vannak az arcan, az nem normalis es valami all a hatterben, aminek utana kell jarni..
2021. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Mennyi idős vagy? Változott valami más az életedben, amihez tudod kötni, hogy most jelentek meg újabb helyeken? (Pl. étrendváltás, nőgyógyászati problémák stb.)
2021. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Borotváld le 🤯
2021. jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem áll, bajusz és az arcom széle szőrös. Valamint alapból mindenhol erősebb a szőröm pl. hason is és még sorolhatnám. Én voltam orvosoknál, kivizsgáltak és a világon semmi problémám nincsen. Szóval simán lehet, hogy ez csak genetika és ez van, nem lehet vele mit csinálni. Én az arcomat is szőrtelenítem, illetve valahol kiszőkítettem a szőrt és akkor úgy kevésbé feltűnő, mert nem vagyok hajlandó mindenhol rendszeresen szőrteleníteni.
2021. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan úgy van,mint a 7. nek.Mindenhol szőrösebb vagyok,kivizsgáltak,rendben találtak mindent,ez nálam genetika. Nekem pl.a teljes arcom szőrös,nyilván nem annyira mint a férfiaknak,de ahhoz eléggé,hogy meghagyjam. Én borotválkozok arcon is,mint ahogy a többi testrészemen. Sajnos a gyanta,epilátor nagyon kikészíti a bőrömet.
2021. jún. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!