Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyantát ajánlotok?

Milyen gyantát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Intim gyantához keresem a megfelelő gyantát. Gyanta tömböt vagy pasztillát szeretnél használni. Vélemények, tapasztalatok, kinek mi vált be?

Illetve külön melegítő gépet nem szeretnék venni. Meg tudom ezt anélkül oldani?



2021. jún. 24. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen kell a tégelyes gyantamelegítő. Ráadásul olyan, ami hőfokszabályzós, nem elég a tekerő gombos. Emellett gyakorlat sem árt, különben csak hangos sziszegés majd ezt követő nagy csörömpölés lesz a vége, amikor csalódottan kivágod az egészet a kukába.

Hacsak nem extra gyenge a szőrzeted én mindenképpen koznetikust ajánlanék intim területre. Nagy el lehet rontani otthon magadnak.

2021. jún. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Dehogy kell kozmetikus! Sima X-epil cukorpasztával gyantázom magam odalent, amit mikróban melegítek.. Mediterrán típus vagyok, sok és erős szőrrel, mégis simán kiszedi. Nyilván kell hozzá gyakorlat, eleinte lassa haladtam, de belejöttem már. Arra kell figyelni, hogy ezt a gyantatípust fordítva kell használni, tehát szőr növekedésével ellentétesen felkenni, megegyezősen letépni. Egyszerre mindig kis területre kend, és gyorsan tépd le (én papírral használom).
2021. júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2/ Így hogy cukorpasztaval gyantazod hany hetente kell ujra gyantaznod?
febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!