Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen min. SPF-as nem csillog...

Milyen min. SPF-as nem csillogó, fényvédőt ajánlotok arcra?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem meg az EVY SPF 30-as fényvédőjét, de nagyon csillog az arcomon, púderezni még nem akarok. Van esetleg olyan fényvédő amiben nincsenek káros összetevők és csak minimálisan csillog?

2021. jún. 25. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Paula's Choice Calm 30 faktoros fizikai fényvédő tapasztalatom szerint nem csillog, viszont én csak szem alá használom (nekem kicsit túl drága), szóval teljes arcon, jobban zsírosodó részeken nem tudom, hogy viselkedik. Esetleg a 15 ml-es mintával tudsz egy próbát tenni, mielőtt egy egész tubust megvennél. Igazán matt fényvédővel nem találkoztam még, mind után kellett púderezni, vagy legalább felitatni a felesleget. Nekem az is csillogott, ami kimondottan mattító volt, úgyhogy én is várom a javaslatokat.
2021. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hol tudom megvenni a 15 ml-es verziót?
2021. jún. 26. 08:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Skinsmarton megtalálod (azt hittem, ismered, mert az EVY-t is ők árulják). Konkrétan erről írtam a válaszomban: [link]
2021. jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

sziaa

én a cerave fényvédőjét használom, szerintem nagyon jó:)

2021. jún. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Abból van SPF 50-es?
2021. jún. 30. 18:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

a ceravebol szerintem csak spf 25os van, bár lehet csak en nem figyeltem eléggé

viszont nem csillog egyáltalán, nekem egy-két perc alatt teljesen beszívta a borom

2021. jún. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!