Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrászom azt javasolta...

A fodrászom azt javasolta tegnap délután, hogy ebben a hőségben hagyjuk ki a hajfestést, most pihenjen a hajam kb. másfél hónapot. Hallgassak rá, vagy menjek másik fodrászhoz?

Figyelt kérdés

2021. jún. 25. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk egy szőkítés melegben kissé kiszámíthatatlanabb, gondolom nem merte megkockáztatni.

Lehet más megcsinálja, de nem biztos, hogy a várt eredményt kapod, plusz kellemetlen is, ha nem megy tökig a klíma.

Esetleg a nagy hőség végét érdemes megvárni, az, csak pár nap, de te tudod.

Bár lehet a hajad annyira tropa eleve, hogy azért javasolta a pihentetést, nyilván innen nem tudjuk megmondani.

2021. jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még sose volt festve a hajam, félig ősz vagyok, csak a férjem nyaggat vele egy ideje, és unom már a nyaggatását, gondoltam, befestetem. Elég ritka és vékony szálú hajam van, a fodrásznő szerint amúgy is nagy kockázat befesteni, de azt mondta, ha eddig tudtam vele várni, az a pár hét már meg se kottyan. Csak már nagyon rá van állva a férjem, naponta kérdezgeti, hogy mikor lesz már végre befestve a hajam.
2021. jún. 25. 12:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Dauer volt benne, de most attól is akarja pihentetni. És kiselőadást tartott nekem arról, hogy a dauer meg a festés együtt mekkora strapa a hajnak. Jó, de nem neki kell naponta hallgatnia a férjem vergődését, hogy meddig kell még neki őszülő nőt nézegetnie otthon.
2021. jún. 25. 12:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig tényleg pihentetni kéne. Szerintem a férjednek is jobb látni az ősz hajat mint mondjuk azt, hogy csomókban hullik
2021. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%
A haj elhalt szaru... Ami a fejedből "kilóg", annak nem kell pihenés. Ha tönkrement, akkor annak már mindegy. Meggyógyulni nem fog.
2021. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!