Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi szemöldök között lézeres...

Férfi szemöldök között lézeres kezelés utaun nem látok javulást. 5. Kezelésen vagyok túl és szinte már másnap vissza nő. Nem tudom borotválni minden nap mert a borotva tönkre teszi a bőröm pattanásos lesz tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 00:22
 1/5 A kérdező kommentje:

Egyik neves budapesti szaonlba járok és nincs eredménye a kezelésnek. Apró a terült és nem látom hogy kevesebb lenne. Ellenben szinte ha lá borotvállom akkor másnap már újra lehet mert ott vannak a fekete pontok. mit tegyek? Másik helyre menjek. Alapból fehér bőr fekete szőr jellemző. Most mondjuk napbarnított a bőröm színe de nagyon világos fehér bőr színnel mentem az első kezelésre.


Esetleg valami olyan borotvat nem tud valaki amitől nem pattog ki nem sérti fel a bőrt az arcon? És nem lesz sok pattanás tolle.

2021. júl. 1. 00:26
 2/5 anonim válasza:
79%
Szemöldökcsipesz. :) Hetente szoktam kiszedegetni.
2021. júl. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig én is úgy szedtem de már nagyon zavar. Plusz sokszor be nő a szőr és zavaró tud lenni. De ennek még így nem látom értelmét
2021. júl. 1. 00:39
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Hány alkalmas a kezelés? A lézeres szőrtelenítést sokszor csinálják több turnusban, hogy meghozza a kívánt eredményt. Szerintem egyeztess a kozmetikussal ezzel kapcsolatban.


Másrészt, nekem nagyon érzékeny a bőröm, sima borotvától rögtön kipattogok. Ami nekem bevált az Gilette Venus Sensitive (azt hiszem ezt a neve), alul-felül van párnája, szinte lehetetlen vele megvágni magad, és ettől egyáltalán nem pattogok ki.

2021. júl. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Van akinek elég 6 alkalom elég de akár 10 aklaom is lehet.


Az a baj hogy nagy ez a borotva amit írsz erre és kis területre. Nem lehet vele úgy dolgozni.

Kézi borotvat próbáltam már ami csak egy penge viszont folyton meg vágom magam vele és pattanás is lesz tőle

2021. júl. 1. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!