Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a szőrtelenítő...

Mit gondoltok a szőrtelenítő krém vagy a bolti gyanta a jobb?

Figyelt kérdés

Valaki kipróbált már a szőrtelenítő krémet?

Nekem nem vált be a gyanta erősebbek lettek a szálak és egy helyről kettő is ki nő.Ha van valami módszer hogy hogyan csináljátok ti a szőrtelenítest és bevált akkor írjatok meg lecci.


Lábra gondolok(bocsi ezt nem írtam be)



2021. júl. 2. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
A gyanta mindenképpen hatásosabb bárhogyan is nézzük. Próbáltam már bolti gyantát is és kozmetikust is,3-4 hét kell mire újra kell gyantázni. Ez később ritkulni fog, ismerősőm évek óta gyantáztat és konkrétan már több az üres folt mint a szőrös. Az hogy egyszerre kettő szőrszál megjelenik egy helyen,az annak az oka ,hogy a gyanta tövestől tépi ki,míg a krém a borotvához hasonlóan oldja meg. Krémet is próbáltam,de az nem mindig szedi le a szőrt bármeddig is hagyom fenn,plusz nekem valamiért gyomorforgató az illata,többfélet próbáltam már,illetve szerintem egy gyanta takarékosabb,mivel a krém szerintem ilyen 150-250ml és viszonylag sokat fel kell tenni. nem tudom melyik bolti gyantára gondolsg,hogy hideg avgy meleg gyantára,de esetleg próbáld ki a cukorgyantát DM-ben lehet kapni,igaz drágább,de szerintem jobb mint a hideg gyanta,vagy akár házilag is készíthetsz.
2021. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A krém után ugyanúgy borostás lesz másnapra, mint a borotvánál
2021. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor a krém erősíti a szőrszálakat?
2021. júl. 2. 21:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs ,hogy erősíti. Ugyanúgy működik,mint a borotva , kevésbé macerás,de ennél is meg kell várni míg megnő,mert a rövid szőröket nem oldja le.
2021. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a szortelenito krem maceras, budos, es meg karos is a borodre nezve. Akkor inkabb borotva, barmi, csak ne ez.
2021. júl. 3. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a szőrtelenítő krém nem vált be. Felkentem és kivártam az idejét, de nekem nagyon sok szőrszálat nem távolított el, több maradt meg mint amennyit leszedett. Valamint az valóban igaz, hogy nagyon büdös és tényleg nem olyan kényelmes bekrémezve várni, hogy leszedhesd végre. Viszont azt én egy pozitívumának tekintem, hogy nekem nem hagyott semmiféle nyomot a bőrömön... Nekem borotva és epilátor után általában kipattogzik, benő, kipirosodik stb., de a krém után nem tapasztaltam ilyet. Ettől függetlenül nem tudtam használni sajnos, hiszen nem szedte le rendesen a szőrt. Gyantát még nem próbáltam.
2021. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyanta vagy az IPL gép a két legjobb házilagos megoldás lábra. Az IPL-től elég hamar kiritkul. Én már azt használom lassan 3 éve, szinte semmi szőr nincs a lábaimon, pedig fekete volt, olyan igazi őzikés, nem szőke pihe. Havonta egyszer villogtatom.
2021. júl. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!