Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Striás bőrű emberek, ti...

Striás bőrű emberek, ti jártok strandolni?

Figyelt kérdés
Rajtam sajnos nagyon sok van, a belső combjaimon, a fenekemen és a csípőmön is. Már 10 éves koromban kijöttek. Igaz, hogy fehérek, de nagyon szembetűnőek. Rövidnadrágot sem merek felvenni, nem hogy fürdőzni menjek.

2021. júl. 3. 10:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Kérlek menj, érezd jól magad. Hagyjuk már abba a másoknak való megfelelési kényszert. És ha rosszat gondol esetleg? Nem látod valószínűleg soha többet. Menj, érezd jól magad és engedd el ezt a dolgot, mert sajnos a legtöbb ember valamit szégyell magán, így valószínűleg jobban el lesz azzal foglalva, mint veled.
2021. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én az voltam, akkor is mentem.
2021. júl. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hogy hogy csak voltál?
2021. júl. 3. 10:54
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van a hasamon dögivel.

Lesz**m ki-mit gondol, megyek strandolni

2021. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
3 bocs félre írtam. Még reggel van :DD
2021. júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a hasamon van viszonylag sok, a legtöbbje már kifehéredett, és engem nem zavarnak, sőt, mivel fehérek, ezért sokszor már csak akkor veszem észre magamon, ha kifejezetten azokat keresem.


Szerintem a legtöbb embernek van striája. Ha minimális is. Nekem is pl. 10 éves korom körül kijött a combomnál, és mára már kb. nem is látszik, hogy ott volt/van striám. De pl. a karomnál is van minimális, akkor has, a térdem belső felén (nem tudom hogy hívják :D) is volt, de mára már az se látszik. Most na, ez van. Engem nem zavar. Tudom, hogy a testem semmilyen értelemben sem tökéletes, de szerintem a striák nem teszik csúnyábbá.

2021. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van a mellemen, combomon, fenekemen. Strandra nem járok, de nem emiatt, hanem mert nem szeretek. Egyébként a strias bőr nagyon gyakori, keves embert ismerek akinek nincs
2021. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb millió van, de csak a hasamon - a terhességek miatt. Sajnos muszáj mennem a gyerekek miatt (gyűlölöm a strandot, a nyarat és minden ezekhez köthető), de a stria az egyetlen, amit el lehet rejteni
2021. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Most jövök a strandról, jelentem, mindenféle ember van ott. Striás, feszes, lógó bőrű, vékony, túlsúlyos, amit csak el tudsz képzelni.
2021. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én mindenhol csak hibátlan bőrű lányokat látok. :(
2021. júl. 3. 11:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!