Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz fiúként, hogy striám van?...

Gáz fiúként, hogy striám van? Holnap mennék uszodába

Figyelt kérdés

A hasamon van egy pár, nem nagyok de azért látszik.

Szerintetek gáz, hogy fiú létemre striák vannak a hasamon?



2021. júl. 8. 15:07
A kérdező szavazást indított:
Igen, ciki.
Nem, nem ciki.
30 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

A kutyat sem fogja erdekelni.


Ha meg a csajok miatt aggodsz, hogy nem fognak rajongani erted, akkor se izgulj, nekik a Brad Pitt kell, nem te.


Erezd jol magad.

2021. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😁
2021. júl. 8. 15:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es: Brad Pitt a hozzám hasonló 40-es csajoknak kellene, ha bejön nekik, a fiatalok kiröhögnék a "bácsit". 😀
2021. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs elirtam, Zac Efron-t akartam irni.
2021. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Már ő sem, amióta aputestet villantott :D

Egyébként a striák nem szépek, de nem a legzavaróbb dolog a világon. Valószínű nem ezek azok, amiatt nem tetszenél valakinek. Strandra pedig nehogy ezek miatt ne menj! Alapvetően annyira nem fog velük senki se foglalkozni. Sokkal rosszabbul látod feltehetően magadon és sokkal nagyobb figyelmet fordítasz rájuk, mint amennyire valójában azok. Amúgy pedig sok embernek van itt-ott. Nekem is, mondjuk szerencsére csak a térdemnél 1-2, amikor gyorsan nőttem. Nekem is van mindig valami, ami nem tetszik épp magamon, kicsit kellemetlen egy hosszabb kihagyás után fürdőruhában, de ez viszonylag hamar elmúlik szerencsére. Szórakozni mész, aztán érezd jól magad! :)

Azt pedig ne feledd, hogy mások is jó eséllyel így vannak. Az emberek 99%-a szerintem úgy van vele, hogy max jövőre lesz "tökéletes", amit persze 1 év múlva ugyan így gondolnak :D Van aki fogyni akar, izmosodni, vagy épp valami csúnya nem fertőző kiütés jött ki rajta, túl szőrös vagy a fodrásza a nagy melegben véletlen elcseszte a haját és még sorolhatnám, de tök mindegy, mert mindig van valami.

2021. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az semmi. Nekem meg jókora hasam is lett. Nem szívesen mennék uszodába most.
2021. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki!

Nagyon sok férfinak van. Egy kondizós ismerősöm vállai is elég durván strásak. Ő sem szégyenli. Meg hát miért is kéne? Természetes dolog

2021. júl. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak a fenekemen. Az lenne gáz, ha emiatt elítélnélek.
2021. júl. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na visszajöttem az uszodából. Tényleg nem kell félni, mert víz alatt úgy se látszik meg amúgy több emberen is láttam, hogy a hasa körül stria van.
2021. júl. 9. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!