Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy sötét színű hajfestéket...

Egy sötét színű hajfestéket hogyan/mivel lehetne felvilágosítani? Párom megkért, hogy fessem be a haját halvány lilára, viszont a drogériákban csak sötét lilát lehet kapni.

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy vajon valamivel fel lehet-e higítani, hogy halványabb színe legyen (pl. sampon). Előre is köszönöm! :)

#haj #sampon #hajfesték #lila #fodrászat #hajfesték világosítás
2021. júl. 9. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom! Keressetek egy fodrász házi kísérletezés helyett, ha ennyire nem értetek hozzá.
2021. júl. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmivel nem jó otthon kísérletezni, nem lesz jó vége. Ha nem találsz megfelelő színűt, akkor fodrász!

Esetleg nézz szét más drogériákban is, lilából nagyon sok színárnyalat létezik.

Pl. LIVE rosé arany kimondottan világos.

2021. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2021. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugye a párod haja szinte fehér szőke?
2021. júl. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább ne kísérletezzetek bízáttok ezt a fodrászra
2021. júl. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egy fodrászkellekes boltban segítenek. Szerintem nyugodtan kísérletezzetek, ez csak haj nem agyműtét. Persze csak akkor ha olyan a hozzáállásotok, hogy nem borultok ki ha elcseszitek. Mert ez benne van. Én 10 éve festem tűzpirosra és vágom az extrém sűrűségű derékig érő hajamat. Volt olyan hely ahol nem vállalta el a csaj a festését, volt ahol meg 15 ezerért be se festette az aldóbb rétegeket rendesen, gondolom spórolt. (Megesz a hajam 5 doboz festéket minimum)

Mostmár pontosan olyan amilyennek szeretem és senkire se bíznám. De az idáig vezető út sok elszúrt, ferde frufrus, kotlóstyúk színű frizuràn át vezetett. Ha elég lazák vagytok kísérletezzetek. De csak ha nem lesz belőle hiszti😃

2021. júl. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!