Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon nagy segítség kell a...

Nagyon nagy segítség kell a hajamnak! Valaki tud segíteni??

Figyelt kérdés

Régen tönkre ment a szőkítés miatt a hajam ezért sajnos a derékig érő hajamból már 2 éve vállig érő van!

Azt hittem majd ha már egészséges és nem festem csak ápolom és szedem a vitaminokat majd akkor újra hosszú lesz. Már több mint 2 éve teljesen megállt a növekedése vagy ha nő az is letörik és nem tudom miért!

Nem vasalom és nem festem

Hajpakolást használok rá heti 1x és több órán keresztül rajta hagyom

Vitamint is szedek de nem mindig mert eléggé pattanásos a bőröm! Még azt is észre vettem hogy nem csak a hajammal hanem a körmömmel is elég nagy probléma van. 2 évvel ezelőtt szinte egy hét alatt olyan volt a körmöm mintha nagy műkörmöm lenne most meg levágtam a körmöm és egy hónap alatt olyan mintha semmit nem nőtt volna meg le is törik!

Valami nagy probléma lehet ha a hajam hossza és a körmöm állapota se javul!

Valaki tud jó tanácsot adni mit kezdhetnék magammal? Milyen vitamint szedjek?

Mitől állhatott le a hajnövekedésem?

18 éves vagyok és még az alig vállig érő hajammal semmi önbizalmam nincs és nekem a hajam a mindenem!

Ricinust és a rizsvizet próbáltam!

Még kiegészítésként nagyon dús, száraz és hullámos a hajam!



2021. júl. 12. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A szőkített rész teljesen lenőtt?

Mert ha nem, akkor nő a hajad, csak mindig letörik, ezért látszik úgy mintha nem növekedne.

Esetleg háziorvosodnak mondhatnád hogy szeretnél vérképet kérni. Lehet valamilyen vitaminhiányod van, vagy más probléma is lehet a háttérben

2021. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ!

Nagyon pici szőke még van de csak pár tincs.

2021. júl. 13. 00:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Dokihoz kéne elmenni, mert ez akár komoly betegség tünete is lehet.
2021. júl. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben! De milyen orvoshoz?

Nem nevetnének ki, hogy a hajam és körmöm miatt orvoshoz megyek?

2021. júl. 13. 09:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Háziorvos elsősorban. O majd küld tovább, vagy mondja hogy nincs gáz.
2021. júl. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. júl. 13. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!