Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létzik olyan úszósapka, ami...

Létzik olyan úszósapka, ami alatt a hosszú haj nem lesz vizes?

Figyelt kérdés

Lilás-vörösre festett hajam van, viszont a strandon mindig gondban vagyok vele. Ha víz éri, akkor iszonyat gyorsan fakul, legutóbb a medence klóros vize konkrétan zöldesre színezte, de természetes vízben is csúnya kopott lesz egy egész napos strandolás után.

Csúszdázásnál esélytelen, hogy szárazon maradjon, de ha csak úszok és nem merítem a fejem a vízbe, az sem jó, mert annyira átforrósodik a napon, hogy megfájdul a fejem.

Szeretnék valami olyan úszósapkát, ami alatt tényleg szárazon marad a hajam, és nem mellesleg elég nagy ahhoz, hogy a derékig érő és dús hajamat is alá tudjam gyömöszölni.

Szerinteten melyik úszósapka lenne jó erre a célra? Ha van valami konkrét tippetek, linkeket is várok!



2021. júl. 15. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

szilikonos tapadóst keress!

pl: [link]

2021. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

vagy van online ilyen hosszú hajhoz való:

[link]

2021. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

meg a többi..

[link]

2021. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Hát rég volt, kb 20 éve, de nekem ilyen eszméletlen erős gumiból volt. Konkrétan a belseje olyan volt, mint a púderes gumikesztyűknek. Csontszáraz maradt a hajam alatta. Az összes többi lánynak szárítania kellett a haját úszás után, csak nekem nem.
2021. júl. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Esetleg még abban tudnátok segíteni, hogy hogyan kell felvenni úgy ezt a szilikonos sapit, hogy biztosan száraz maradjon a hajam alatta? Csak mert olvastam több helyen (pl a Decahtlonosnál is írják) hogy nem teljsesen vízhatlan, mert a fülnél beszivárog a víz. Nekem pedig fontos lenne, hogy lehetőleg semmi víz ne érje a hajamat...
2021. júl. 16. 08:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát garancia erre nincsen - csak akkor marad 100%-ban száraz a hajad a tövénél, ha nem teszed bele a fejedet a vízbe.
2021. júl. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A gumis teljesen vízhatlan. Sehol egy csepp víz. Persze nem csini.
2021. júl. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!