Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyenkor érdemes levágatni a...

Ilyenkor érdemes levágatni a hajamat?

Figyelt kérdés

Szép napot nektek!


Azzal a kérdéssel fordulok felétek hogy így nyár közepén még érdemes rövid hajat vágatnom vajon? Most ilyen a hajam


[link]


Szeretnék rövidebbet vágatni nagyjából ilyet.


[link]


Egyrészt a meleg miatt másrészt azért mert tetszik.


Pont ezér kérlek szépen ha azt akarod írni hogy ne tedd mer a hosszú haj szebb vagy hogy kopaszra vágjam akkor ne is írj <3


Abban vagyok bizonytalan hogy okés hogy 2 hónapig nem lesz annyira melegem meg bajom a hosszú hajjal ha levágatom de utána ősszel és télen zavaró lehet ha rövid a hajam?



2021. júl. 17. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Jó buta kérdés. Ha te sem tudod, hogy megbánnád e, vagy hogy érdemes e, akkor mi honnan tudjuk? Ha azt mondom, érdemes, akkor levágatod?
2021. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Egy ilyen szép formájú bubi frizurára bármikor megéri levágatni a hosszú hajat. De egyébként nem lesz probléma vele hidegebb időkben, nem fog fázni a fejbőröd. Szóval mindent bele tutira tetszeni fog!
2021. júl. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik jó.Próbáld ki,ha meg nem tetszik,megnöveszted megint.
2021. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha tetszik, bármikor vágasd le.
2021. júl. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most long pixie-m van... ennyire nem akartam rövidet, de annyira csúnya és egészségtelen volt a hajam, hogy a fodrásszal ebben egyeztünk ki.


Tetszik, végülis, de rájöttem, hogy a hosszabb haj (nekem) praktikusabb, mert ezt lényegében folyton elalszom és hülyén áll :( , plusz a hosszabb jobban is tetszik magamon.


Anno long bob volt, onnan lett pixie, és a bob sokkal jobban állt.

2021. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!