Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás elkezdése otthon,...

Gyantázás elkezdése otthon, mit ajánlotok rá? Cukor gyanánt lehet használni, vagy hozzá értő emberre hagyjam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lány vagyok, eddig mindenemet borotváltam, de át szeretnék állni gyantára, mert unok 2-3 naponta borotválkozni, főleg ha több napra mennék valahova hasonlók.

Mit, hogy ajánlotok egy kezdőnek? Milyen eszközt, márkát érdemes beszerezni?

Hallottam a cukorgyantáról, hogy olcsó is, és elvileg könnyű használni? Tényleg?

Főként láb, hónalj ami elsőt sorban, az intimmel nem tudom egyáltalán érdemes lenne e otthon próbálkozni.



2021. júl. 19. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Szia! Szerintem teljesen kezdőnek semmilyen gyantát nem egyszerű használni,cukorgyantát pláne nem. Én azt javaslom egyszer menj el kozmetikushoz,legalább ellesed a technkikát. Utána olvass utána neten mi a pontos menete a gyantázásnak,és utána vásárold be hozzá a kellékeket.

Ugye házilag is lehet cukorgyantát készíteni,azt pont nem ajánlom,mert csúnyán megégetheted magad. Ha rendes meleggyantát akarsz,ahhoz meg venni kell gépet,patront,lehúzócsíkot,olajat.

Ha neki is állsz a gyantázásnak, eleinte csak a lábszáradon próbálgasdajd ha ott megy utána próbáld érzékenyebb helyeken.

Amúgy 1 hét után már simán nőnek vissza a szőrök,az meg nem sokkal több,mint a 3 nap.

2021. júl. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kart és lábat egyszerűen le tudod gyantázni a bolti gyantacsíkkal, de a hónaljhoz és intim részhez azok gyengék.

Oda kell rendes melegítős, kenhető gyanta. A használata egyáltalán nem magától értetődő. Elég súlyosan el lehet rontani, úgyhogy otthoni kísérletezés nem ajánlott.

2021. júl. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
52%

Szia, én gyantacsíkot használok és eddig nem próbáltam mást de azt nagyon tudom ajánlani. Én veetet használok mert eddig az szedte le a legjobban, próbáltam már mást is de a legtöbb nem szedte ki az egészet és utána kellet csináljam borotvával. Jól meg kell melegíteni dörzsöléssel majd mikor felrakod ott is jól rá kell dörzsölni és akkor jó lesz.

Szerintem kezdőnek ez a legjobb.

Nekem két hétig tart és még a harmadik héten is alig látszik.

2021. júl. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még annyit fűznék az elhangzottakhoz,hogy meleggyantával le tudom magam gyantázni,de sajnos a boklti hideggyanta otthagyja a szőrt.:/
2021. júl. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!