Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Festett vörös hajam nagyon...

A Festett vörös hajam nagyon engedi a színét a vízben van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
Ez volt a legelső festésem ,igazábol ápolni se tudom hogyan kell így a hajamat, szóval elég kezdő vagyok. És kiváncsi vagyok hátha van erre a szín kiengedésre esetleg valami megoldás.

2021. júl. 24. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
bármilyen erőteljesebb szín enged az első néhány alkalom alatt szerintem. Nekem legalább is a sötétbarna, a fekete és a lila is engedett utána vagy 3 hajmosásig
2021. júl. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Strand előtt még 2 3 alkalommal moss hajat. Vegyél szenvedő sampont, balzsamot és ha úgy érzed szükséges, pakolast vagy sprayt a hajadra. A vörös és a fekete nagyon tud engedni, tapasztalat.
2021. júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
színező pakolás, igyekezz nem hetente 2-3x mosni, stb
2022. máj. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!