Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, lányok! Volt már olyan...

Fiúk, lányok! Volt már olyan szituáció, hogy nem a párotok, hanem haverok, családtagok meglátták és megjegyzést tettek az intim szőrötökre, vagy annak hiányára? Nemeteket írjátok a végére.

Figyelt kérdés

2021. júl. 25. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen,volt ilyen.A szőrre is és annak hiányára is.L.
2021. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Fiúként volt ilyen
2021. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Elképzelni sem tudok ilyen szituációt.

L

2021. júl. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Velem csak egyszer fordult elő, hogy az öcsém aki akkor 14éves volt, én pedig 18 rámnyitott és meglátott meztelenül.


Gondolom nála akkor kezdődött a nemi érés vagy kamaszodás és rákérdezett másnap hogy neked még nem szőrösödik a far-ad? 🤣🤣


Nagyon vicces szitu volt



Illetve a másik, az nem velem, hanem egy osztálytársammal történr meg. Kiránduláson voltunk, saját szervezés, gimis osztálytársakkal.


Balatonra mentünk, 5en béreltünk ki egy lakást.


Egy lerészegedős ivászat után, szóbajöttek a méretek, ki a legmagyobb jani?


Aminrk a végén összemértük hogy ki a legmagyobb alfahím.

Ekkor az egyik fiúnak szőrös volt, teljesen natúr, amire mindenki elkezdett nevetni, hogy na mivan, nem ismered a borotvát?


20F

2021. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Ez a 10 éves "herpeszes Ödönke" értelmi szintjét is alig-alig elérő kérdés.

Jah és kérted, hogy nemet írjunk a végére.


NEM ;)

2021. júl. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Egyik alkalommal a balatonnál a nyaralóban hugommal együtt öltöztünk át (én fiu vagyok), csak 1 mp-re láttuk egymást de feltűnt a hatalmas szőrzete. Mondtam neki csodálkozva, h azta neked annyira szőrös? Mondta h igen és h az most szerintem gáz e, meg h leszedje e? Mondtam neki h nekem mindegy, talán felesleges. De akkor még csak 15 voltam, tesóm 14.
2021. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyerekkorban volt,valamiért sokkal hamarabb és jobban szőrösödtem mint a többi lány és az öltözőben a strandon csodálkoztak,hogy nekik még alig,az enyém meg már milyen szőrös.
2021. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#1:

Annak hiányára?

Azt értem, hogy lánynál elhangozhat a "hű, de szőrös vagy", de a "hű, de csupasz"?

2021. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hú okoska,te is csak akkor értesz meg valamit,ha részletesen elmagyarázzák! Először azon csodálkoztak,h milyen szőrös,majd amikor leszedtem azon,hogy "leborotváltad?" Így érted már? Mindez 12-13 éves korban. Most már senkit sem érdekel ilyesmi...
2021. júl. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Fürdés után mikor már törölköztem stb akkor anyám pont jött be aztán látta hogy full csupasz elől és hátul mindenem. :D Látta hogy nem natúr a dolog, de csak annyit mondott hogy így már nem lesz melegem.. :D F
2021. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!