Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért mondja mindenki, hogy...

Miért mondja mindenki, hogy járjak szoliba, mert túl fehér vagyok? Olyan nagy baj, ha világos a bőröm?

Figyelt kérdés
Még mindig divat a barna bőr? Világéletembe hófehér voltam, és minden nyáron megkapom, hogy jàrjak már szoliba vagy menjek napozni, mert olyan hófehér vagyok. Talán gond? Magyarországon egyáltalán nem szép a fehér bőr? Nekem a koreai, kínai lányok világos bőre tetszik nagyon, és én kivételesen örülök, hogy én is ilyen világos vagyok. Régebben voltam párszor szoliban, csakhogy hagyjanak végre békén, de szinte semmit nem barnultam.

2021. júl. 25. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

igen, még mindig divat a barna bőr (gondolom, feltűnt).

a divat mellett kicsit olyasmi van mögötte, hogy pl. a kínaiaknál erősen tartja magát a paraszti világ öröksége, ahol az volt lebarnulva, akinek a földeken kellett gályázni. a fejlett világban viszont fordított a helyzet, kicsit ilyen "ki se mozdulok a négy fal közül" érzést kelt, ha valaki a nyár vége felé is fehér.

2021. júl. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Marhaság, egyre kevésbé divat, persze proli körökben még menő. A túlzott fehérség viszont nagyon feltűnő (milyen sápadt vagy, mi bajod van stb), szimplán emiatt szólnak szerintem be.
2021. júl. 26. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is minden áldott nap megkapom szinte. Nyugodtan szolizgassanak más nők, én nem szeretnék emiatt ráncos lenni vagy bőrrákos.
2021. júl. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert lebarnulva sokkal mutatósabb lennél meg olyan fincsi a szoli!
2021. júl. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

igenyesebb korokben mar nem divat, csak az ilyen nyugqti aluljaros pronyo retegekben. 15-20 eve volt ‘divat’ a szoli, sajnos sokan azota sem tudjak magukbol kiirtani ezt a rossz berogzodest.

nem kell veluk foglalkozni, a szoli karos, egeszsegtelen, veszelyes, rancos es oreg lesz tole a bor. akkor mar inkabb onbarnito, ha tenyleg barnabb akarsz lenni kicsit.

2021. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nyáron se barnul túlzottan a bőröm, pedig állandóan kinn vagyok a szabadban, igaz én így szeretem szóval nem okoz komplexusokat.

Nekem is mondogatták, de amióta megálogatom kivel állok szóba és nem foglalkozom ócska suttyókkal, azóta senki nem mondott ilyesmit. Neked is ezt tudom javasolni.

2021. júl. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én gyerekkoromban nagyon barna voltam, egészen tini koromig. Főleg nyáron. Rendszeresen zaklattak, hogy cgány vagyok, volt, hogy meg is akartak verni.

Tini koromban kezdtem el azt csinálni, hogy ha tehettem alig voltam napon.

Akkor még nem tudtam, hogy ez kihat a bőr öregedésére is. Most negyven vagyok, de általában 30-nak néznek. A bőröm már világosabb és nehezebben barnulok, ennek örülök. Viszont anyóstól kezdve az összes egyszerűbb ismerősöm, rokonom folyamatosan azzal jön, hogy szolárium, szolárium, menjek napozni, stb. Ezek a szolimániás ismerőseim jóval öregebbnek néznek ki. Gonosz lesz, de tényleg az egyszerűbb körökben menő ez az egész.

2021. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem főleg fiatal lányok mondják, meg néhány fiú.
2021. júl. 26. 16:03
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem az.

Egyébként valami miatt mindig be fognak szólni.

2021. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert idióták, akiknek nincs jobb dolguk, mint másokat leszólni.


Én is hófehér vagyok, hátaztán. Akinek nem tetszik, ne nézzen rám. :D

2021. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!