Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim gyanta normális ha...

Intim gyanta normális ha ennyire fáj utána is?

Figyelt kérdés
Most voltam először gyantáztatni. Egyszerű meleg gyantaval csinálta és a legtöbb szőr ki se akart jönni. Előtte nem fertőtlenített le és utána sem kente be semmivel. Én meg itt szenvedek a fájdalomtól. Ráadásul egy csomó szőr ott maradt mert nem tudta ki húzni. Mit csináljak? Van olyan eljárás ami nem fáj annyira?
2021. júl. 30. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen sajnos. De a leírás alapján nem jó szakemberhez mentél. Legközelebb menj máshoz
2021. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Ráadásul egy csomó szőr ott maradt mert nem tudta ki húzni. Mit csináljak?"


Nekem is erős a szőrzetem, de a gyanta után kb. tíz darab szőrszál marad, amit a csajszi kihúz csipesszel. Totál szőrtelen mindenütt amikor végez és másnap reggelre már semmi nyoma a bőr pirosságának. Valamit nagyon nem jól csinál a kozmetikusod, én másikat keresnék.

2021. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt eddig ilyen gondom, leszámìtva egy pici fájdalmat. Szerintem is menj máshoz. Azt lehet tudni kihez mentén? Csak hogy elkerüljem mindenkèppen.
2021. júl. 31. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!