Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Foltokba...

Mit csináljak? Foltokba lehámlott a vállam.

Figyelt kérdés
Voltam Horvatorszagba alapbol nagyon lebarnultam, aztán most mentem Balatonra azt hittem mar nem kell semmi vedo mert mar alapbol nagyoj barna a borom viszont most lehamlott feher foltokba es csunya nagyon. Mit csináljak? Rá kéne napozni, szolizni? Mert nagyon csúnya hogy fehér. Tudom nem kéne de nem akarom hogy igy nézzek ki

2021. aug. 3. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Hidratáld, s ha Lego napra mész, kend be naptejjel.
2021. aug. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lego? Bocs, legközelebb :D átírta ez a kaki
2021. aug. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

2


En irtam at.


Kerdezo, semmikepp ne napozz ra... borrakrol hallottal mar? Vagy te arra immunis vagy szerinted?

2021. aug. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, szarrá égetted magad, de azért még napozz rá. Hátha lesz néhány jó kis égési sérülésed.


A bőrradír a megoldás, a megfelelő bőrápolás, és a naptej + napozás utáni krém el nem hanyagolása.

2021. aug. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne kezd borradirozni a borodnek a leegett reszet.


A nap altal leeges az sugarzas. Tul sok sugarzas erte a borodet, es ez nem egy sima leeges, mint peldaul ha meleg vizbe tetted volna a kezed azt megegett.


A sugarzassal a DNS rongalodik - ezert lehet rak belole - es azert hamlik a borod, meg van begyulladva, mert az immunrendszered eszreveszi ezeket a hibas DNS-eket es elpusztitja oket.


Hagyjad hamlani magatol, ne nyulj hozza legalabb 2 hetig, ne kend be semmivel, igyal sok vizet.


Hagyjad hogy a tested dolgozzon es ne tedd ki extrem kornyezetnek pl megint napozassal, borradirozassal, kenocsokkel.

2021. aug. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészséges rommá égetni magad de szerintem mindannyian égtünk már le nem kell ezt túldramatizálni. Megvárod még lehámlik elmúlik a bőrpír és ennyi. Semmi bajod nem lesz. A foltok majd elmúlanak ahogy kopik a bőr + éri majd ott is a nap. Legközelebb vigyázz a napégéssel, kend be magad még azelőtt, hogy a napra mennél.
2021. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!