Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak, már nem nézik ki az...

Férfiak, már nem nézik ki az embert, ha rövidebbre vágja a lábszáron lévő szőrt?

Figyelt kérdés
Mostanában látom utazás közben a járművükön rövidnadrágos időben, hogy a legtöbb férfi már nem hagyja meg olyan hosszan a lábon lévő szőrt, hanem úgy fél centi körülire vissza van vágva gondolom hajvágógéppel. Még a 30 éves átlagos kinézetű férfiakon is ezt látom. Azért kérdezem, mert ha elfogadhatónak számít már, akkor én is rövidebbre vágom, mert szerintem ronda hosszan, csak eddig nyáron nem mertem.
2021. aug. 3. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nagy a lábamon a szőr, de eszembe nem jutna vágni belőle, pedig egész nyáron rövidnadrágban járok. Persze ha más rövidebbre vágja magának, engem az sem zavar, mindenki saját magának tudja, mi a jó, kényelmes. 36F
2021. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
És a férfiaknak akarsz tetszeni?
2021. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eddig sem nézték ki. Ha itt leírod,lesz akinek nem tetszik,de a valóságban szerintem észre sem veszik. Én már évek óta nyírom,egy két haver rákérdezett,de ennyi. Strandon nagyon sok férfinak,fiúnak ilyen,sőt teljesen le van szedve.
2021. aug. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Nőként mondom szerintem elég gáz, de a te tested, szóval nyugodtan vágd le ha neked így a jobb! Ne törődj mások véleményével (enyémmel se nyilván).
2021. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szőrös vagyok. A hasam-mellkasom és hátam borotválom, így kellemesebb nekem főleg nyáron. Karon és lábon nem mertem, mert azt látják. Lábon csak rövidebbre nyírnám jelenleg minimum 3 centis szőr és sűrű.


2: csak saját magamnak.

2021. aug. 5. 22:55
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan nyírd rövidre.Látják,aki ismer észre is fogja venni,de nem szégyen,ha az ember leszedi magáról a majomszőrt.Én is csinálom F
2021. aug. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!