Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy fodrász meg tudja mondani,...

Egy fodrász meg tudja mondani, hogy milyen haj áll nekem jól?

Figyelt kérdés
Tanulnak ők ilyet, vagy csak szubjektív véleményt tudnak mondani? Vagy esetleg, ha drágább fodrászhoz megyek? Fogalmam sincs, mi áll nekem jól, az arcformámat se nagyon tudom belőni...

2021. aug. 3. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Ha először mész egy új fodrászhoz, és fogalmad sincs, mit szeretnél, élből a kezdbe ad egy tucat szakújságot, hogy nézegess benne... Aztán megmondja, hogy az általad szimpatikusnak vélt frizurák, hajszín, jól állnának-e neked...
2021. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát fodrásza válogatja. Az átlag mezei fodrásznál még az sem biztos, hogy le tudja vágni a hajadat, nemhogy megmondja mi állna jól.... Jó fodrászt kell keresni, az a kulcsa.
2021. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy a #2 írja. Jó helyre menj, az a titka.
2021. aug. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok fodrász még egy hozott kép alapján (ami tudod, hogy jól áll, mert viseltél már olyan frizkót) sem fogja tudni levágni a hajad, sajnos. :D
2021. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!