Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megéri kozmetikusnak tanulni...

Megéri kozmetikusnak tanulni úgy hogy nem mesterkozmetikustól szereznék gyakorlatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 🥰 Szeptemberben fogom elkezdeni a kozmetikus iskolámat, nagyon szeretnek egy mesterkozemtikusnak a gyakornoka lenni, hogy minél jobban megtudjam tanulni ennek a szakmának minden csínját-binjat. Azonban eddig sajnos akárkit felkerestem mindenki elutasított. (Tatabányai vagyok így elsősorban annak a környéken keresgéltem) Azonban az iskolám Bp-n lesz, szóval azt szeretném kérni tőletek, hogy esetleg tudnátok nekem ajánlani olyan mesterkozmetikus, aki vállal gyakornokokat Kelenföld közelében? 😇


Sajnos nagyon el vagyok kenodve a sok visszautasitas miatt, mivel nem tudom hogy mester nélkül érdemes-e belevágni ebbe a szakmába. Esetleg az aki csak tanmuhelyes gyakorlattal végezte el a sulit tudna arról mesélni hogy tudott-e szerezni elég gyakorlatot?


A valaszaitokat előre is köszönöm! ❤️



#Kozmetikus, mesterkozmetikus, oktatás, tanfolyam #Szalon, tapasztalat, munkatapasztalat, tanulás, tanműhely #Tatabánya, Budapest, Kelenföld, bőr, bőr ápolás, tudatos, ápolás
2021. aug. 8. 14:10
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
11 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megéri . A kozmetikus szakma pont olyan , hogy teljesen lemaradott dolgokat követelnek meg tőled . Így , hogyha jó kozmetikus akarsz lenni magadtól kell leginkább tanulni . Persze vannak jó kozmetikusok akik tudjàk is mi az a bőrápolás , de nagyon ritka .
2021. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdheted, de tényleg ezerszer jobb a mesternél töltött gyakorlat.

Sokat számított nálunk is, hogy ki hol volt gyakorlaton.

Viszont ha érdekel a szakma és elhivatott vagy, akkor nem lesz gond.

2021. aug. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy amikor majd te leszel mester, és mennek majd hozzád a fiatalok tanulni. Tedd úgy a dolgodat, hogy eljöjjön ez az idö.

Tehét, ha most nincsen mestered, akkor legyél te az ! Sok sikert, és ne a külsöségek foglalkoztassanak, hanem a tanulás, legyél te a legkülönb !

2021. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Megérri suliba járni, ha hülye a tanár ?
2022. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!