Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves kortól ajánlott...

Hány éves kortól ajánlott arcra fényvédőt használni? 16 vagyok.

Figyelt kérdés

2021. aug. 9. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb érdemes elkezdeni ha meg akarod akadályozni hogy hamar ráncosodj.
2021. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%

Strandon, túrázáskor bármikor kenhetsz, de csak azért, mert egy kicsit kint vagy az utcán, és elmondhasd, hogy hű te már milyen nagy vagy, mert használsz ilyet, teljesen felesleges.

Nem kell minden művi dolgot rákenni az arcodra, ne dőlj be a reklámoknak. Attól nem lesz jobb.

2021. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A babákat is kenik,igazából azt nem értem,hogy miért hagyják ezt abba? Manapság már mindenkinek muszáj lenne,kortól,nemtől független.
2021. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet elég korán kezdeni. Hidd el, a 10, 20 évvel későbbi éned - na meg a bőröd - majd megköszöni, hogy hamar elkezdted.
2021. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
gyerekkortol elkezdve, plane ha erzekeny a borod. nekem nagyon vilagos, es felek a borraktol, ezert egesz evben kenem az arcom, tavaszig 30as, nyaron 50es faktoru fenyvedovel vagy napkremmel
2021. aug. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DyttaDetty ***** válasza:
100%
A fényvédő használatát gyerekkortól kell kezdeni.
2021. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!