Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan barber shop...

Létezik olyan barber shop Budapesten, ahol nőket is kiszolgálnak?

Figyelt kérdés
Nőként szeretném tökéletesen kopaszra borotváltatni a fejemet, de olyan helyen, ahol tényleg profin bánnak a borotvával. Egy barber shopban sokkal inkább bíznék ilyen tekintetben, mint egy sima fodrászatban, de ahány helyet eddig láttam, mindenhol kikötötték, hogy csak férfiakat fogadnak. Tud esetleg valaki olyan barber shopot ajánlani, ahol nem zárkóznak el teljesen a női vendégektől, és ugyanúgy megcsinálnák nekem, mintha egy férfi kérné? Olyan válaszokat nem kérek, hogy "majd én otthon levágom neked".

2021. aug. 10. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Egy nő miért menne borbélyhoz? Amúgy szerintem bármelyik fodrász is simán megcsinálja jó pénzért. De tényleg szinte bármelyik fodrász leborotválja ha pénzt is kap érte. Elvégre neki a munka az munka, az meg hogy te milyen frizurát akarsz már nem rajta múlik.


Egyébként a borbélyok direkt a férfi kuncsaftokra vannak kitalálva, szóval kétlem, hogy lenne olyan amelyik nőt is fogad.

2021. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs kétségem afelől, hogy bármelyik fodrász megcsinálná valahogy. De azt szeretném, hogy olyasvalaki nyúljon borotvával a fejemhez, akinek az jobban a kezére áll.
2021. aug. 10. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem menj be egyikbe és kérdezd meg őket. nem hiszem hogy visszautasítanának, nem frizurát akarsz hanem kopasz fejet. az meg egy férfin is ugyanolyan kopasz
2021. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mivel komolyan akarod, nemedtől függetlenül elvállalnak. Egy távolabbi lány-ismerősöm géppel nyírt, "katonás" tüsi hajat szerett volna egy barber-shop-ban, vállalták, fogadták, és megkapta a kért tüsi frizurát. Amúgy, végre egy nő, aki kopasz akar lenni.
2021. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Itt Budapesten vágták le neki, melyik üzletben?

Más országokban, lehet, nem csinálnak problémát belőle, ha egy nő bemegy egy ilyen helyre, és kér egy olyan frizurát, ami az ő profiljukba illik, hallottam ilyenről. Én eddig mindig beleütköztem abba, hogy ragaszkodnak a kizárólag férfiakból álló vendégkörhöz, bármit is kérnék egyébként.

2021. aug. 11. 18:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól teszed hogx barbershopba akarod vágatni. Én is ott vágattam a hajmat igaz hogy nem full kopaszra de amikor 1cm-es átlagra fade az oldalán. Nőként máshogy kezelnek kicsit de nagyon rendesek voltak velem. Én zalaegerszegen voltam de az sajnos nincs közel pesthez
2021. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!