Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullás okának kiderítése?

Hajhullás okának kiderítése?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok.

Voltam vérvételen (kb 40 dolgot megnéztünk), durva értékek nincsenek szerintem, de nem tudom kinek mutathatnám meg, aki ért hozzá. Esetleg vannak erre specializálódott orvosok, akik nem csak ráfogják, hogy genetika (a családban nem volt jellemző), hanem megnézik a vérvétel eredményét és az alapján próbálnak rájönni az okára?



2021. aug. 10. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
genetika tényleg sokat számít, magas tesztoszteronszint, esetleg vashiány is tehet érte
2021. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elmész a háziorvosodhoz, és megkéred, hogy nézze meg.


Okok lehetnek: vitamin és ásványianyag hiány, stresszes élet, lelki dolgok

2021. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Vas rendben, tesztoszteron meg kicsit alacsony.

Háziorvos érthet hozzá ennyire? Mondjuk egy próbát megér

2021. aug. 10. 13:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a vérvétel eredménye jó, szóval egyik érték sem túl alacsony, vagy túl magas, akkor bőrgyógyász. De okozhatja genetikai hajlam, stressz, stb, stb.
2021. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Épp most volt előtted kettővel egy hasonló kérdés.


#3 válasz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..

2021. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. aug. 11. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!