Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Testen lévő pattanás utáni...

Testen lévő pattanás utáni foltok eltüntetése?

Figyelt kérdés
Olyanok, amik hiába gyógyultak be hónapok óta pl háton, bikinivonalon, ott maradt az enyhébb-kevésbé enyhe lila folt. Ezek a foltok nagymértékben rontják az önbizalmam, kinek milyen módszer volt a “tuti befutó”? Házi praktikáktól kezdve a krémeken át bármilyen javaslatot szivesen olvasok. (Nem baj, ha drágább dolog, de a határ azért nem a csillagos ég.😅)
2021. aug. 11. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
AHA/BHA hámlasztó
2021. aug. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok arcápolós oldalon vagy a c vitaminos dolgokat vagy pedig a niacinamide-s dolgokat javasolják ilyen foltokra, vagy ahogy az előző irta a hámlasztókat.


Szerintem kicsit jobban olvass utána a kémiai hámlasztóknak. Ha jól tudom a Cerave-nek van is aha-s lemosója (én magam még nem próbaltam, de sokan szeretik és bőrgyógyászok is szokták ajánlani a márkát)


Illetve vagy valami c vitaminosat vagy niacinamide-os krémet/szérumot keress még rá. (A két hatóanyagot együtt ne, mert kiütik egymást)


Ha tudsz angolul akkor javaslom reddit-en az r/skincareaddiction-t vagy r/euroskincare-t ott tudsz kérdezni és sok tapasztalatot/hasznos tanácsot kapni.


Ja meg krémmánián utána tudsz olvasni az egyes termékeknek hogy az embereknek mennyire váltak be :)

2021. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!