Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak az intim szőrzet...

Mit csináljak az intim szőrzetemmel?

Figyelt kérdés

Teljesen leborotválni nem akarom, mert az kényelmetlen. Kiperseg, szúr, irritál, meg az nem én vagyok. Viszont teljesen nem is akarom “magára hagyni” mert akkor meg borzasztó sűrű lesz és nagy. Mint egy őserdő, ezt pedig már visszataszítónak tartom.

A zacskómon borotválva nem irritál egyébként.


Ti mit csináltok vele? Valami ötlet? Olyat lehet hogy félig borotvált tehát a zacsi borotvált a többi meg csak vágva van? Vagy hogy?



2021. aug. 15. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Gyanta, akkor nem szúr ha nő.

Amúgy meg mindent is lehet :).

2021. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ollóval nyírd le a vadhajtásokat és hagyj egy alap szőrzetet, vagy géppel
2021. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Persze hogy lehet úgy is, hogy a zacsit teljesen simára borotválod, fölül pedig rövidre nyírod ollóval vagy elektromos borotvával.

(Én általában teljesen lecsupaszítom, mert idétlen szőrzetem van, de engem nem irritál.) 🙃

2021. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyományos borotvát használj és a szőr növekedési irányával megegyezően borotválj. Nem fog eltömődni a penge és vág, mint a vaj.
2021. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Mivel írtad hogy a full csupasz az amúgy sem jön be neked, a dzsungel sem, így marad a köztes, a trimmelt szőrzet.
2021. aug. 16. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én hajnyíróval szoktam nullásra leturni. Így marad valamennyi és nem pattogok ki. A zacsit én is borotválom.
2021. aug. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem elég dzsungel van ott de nem nyírom.
2021. aug. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!