Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan érjek el szép eredményt?

Hogyan érjek el szép eredményt?

Figyelt kérdés
Ha a hónaljam borotválom, az oké hogy leborotválom a szőtt, de azon a területen sötét marad mindig. Mit tegyek, hogy ez ne így legyen és szép, sima végeredményt érjek el? Ti milyen praktikákat használtok? (Fekete a szőröm)

2021. aug. 17. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
31%

Nem pontosan értem. A bőröd sötét, vagy a szőrszálak látszódnak még borotválkozás után is?

Próbáld ki a testradírt.

2021. aug. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aha vagy bha (sav) használata, illetve ez hiperpigmentáció mit legtöbbször a dezodorokban lévő illatanyag vagy parfüm okoz. Én már egy ideje keresek parfüm mentes dezodorokat, de eddig csak dm-ben egy alumínium kristályt találtam amiben nincs parfüm.

Hosszútávon el kell hagyni a parfünös dezodorokat mert bizony sajnos elszíneződést okoznak, vagy benzoil peroxidos lemosó, amivel tusoláskor bekened a hónaljat és pár perc után lemosod (de itthon ilyet se nagyon találtam).

2021. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!