Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet-e sötét barna hajból...

Lehet-e sötét barna hajból világos barna?

Figyelt kérdés
Még nyár elején vörösre festettem az már kezd lenőni és ebben az évben már nem is szeretném befesteni amíg meg nem erősődik. Viszont nem szeretnék újból sötét hajat hanem világos de előtte le kell szőkíteni és félek hogy ki fog hullani az amúgy is száraz hajam.. Szerintetek baj lehet belőle? És ha befestem az majd újból kopni fog mint a vörös? Az a baj hogy ilyen napsütte bőröm van és nem fehér így nem tudom mennyire álna jól és ilyen hoszitot frufrut is szeretnék szerintetek jól álna? <3

2021. aug. 20. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, de menj fodraszhoz, foleg, mivel a vorostol megszabadulni nehez. Nem

fog kihullani a hajad, ha szakemberre bizod.

A festek kopik is, leno is, foglalkozni kell vele, ez ilyen. Azt nyilvan nem tudjuk igy megallapitani, hogy a frufru hogyan allna, de a fodrasz ebben is tud segiteni szerintem, mert nyilvan neki is erdeke, hogy szamodra a legelonyosebb hajat csinalja meg.

2021. aug. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
C vitaminos pakolással világosítom a sötétbarna hajam. (babáknak való sampont keverek össze aszkorbinsavval, egy-két spricc vízzel nedvesített hajon jól felhabosítom és hagyom 20-30 percig, majd hajmosás+hajbalzsam) Nem kopik és tartós (viszont ez is lenő). :)
2021. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Nem kellene az amugyis szaraz hajara ilyet ajanlani. Nem mindenkinek egyforma a hajszerkezete, de ha a kerdezonek alapbol nagyon szaraz, akkor a c vitaminos pakolas tovabb ront a helyzeten.

Egyebkent ha a vorosre ezt rakeni, foltos es csunya lesz, fosszinu, ha lehet igy fogalmazni :D

2021. aug. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!