Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan hajvitamint...

Létezik olyan hajvitamint amitől több hajam nőlne?

Figyelt kérdés

18éves vagyok és sajnos elég kevés hajam van. Próbálom mindig úgy állitani hogy ne latszódjon hogy olyan kevés, hogy látszik a fejbőröm néhol.

Vér vizsgálaton voltam már és mindent rendben találtak.

Elég sok vitamint láttam már amit influenszerek reklámoztak de őszintén szolva jobban örülnék olyan véleménynek amit nem befolyásol semmilyen együttműködés.

Előre is köszönöm a segítséget.



2021. aug. 22. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ár érték arányban a legjobb a DM saját márkás hajvitaminja, nekem se a Forcapil, se a Revalid nem ért semmit sem, ettől viszont nagyon sok hajam lett. Nem hullik annyi és gyorsabban is nő, tele a fejem babahajjal. Ami nagyon fontos, a fehérje bevitel még, a hajat az is táplálja, hiába szeded a vitamint, ha nem eszel jól. Figyelj a táplálkozásra is, sok folyadék, kevés cukor, fehérje, zöldségek.
2021. aug. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem a Biovanne jött be, megerősítette a körmeimet is, a hajam mellett.
2021. aug. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Nagy változásokat ne várj semmitől.

Nyírd le kopaszra fél éven keresztül hetente, az megerősíti kicsit.

Közben szedj hialuronsav és II-es típusú kollagén tartalmú táplálék kiegészítőket. Meg C- vitamint, mert az segíti a kollagén hasznosulását.

2021. aug. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ízületeimre vettem kollagént és hialuronsavat tartalmazó tablettát... Egy idő után inkább elajándékoztam, annyi hajam lett tőle (nekem pont nincs rá szükségem)...
2021. aug. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

4es nem emlékszel esetleg a tabletta nevére?

Előre is köszi😘

2021. aug. 22. 11:26
 6/8 anonim ***** válasza:
2021. aug. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. aug. 22. 14:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen!:) Remélem, neked is fog segíteni!
2021. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!