Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányként mennyire ciki, ha...

Lányként mennyire ciki, ha csunya az alakja a (lábujj)körmömnek? Van más is akit zavar (kép lent)?

Figyelt kérdés

sajnos alapból ilyen rövidke és kerek, talán ha festeném picit jobb lenne:(

a másik pedig amit nem szeretek hogy a lábam ilyen pufi hiába vagyok vékony..

[link]

[link]



2021. aug. 30. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
A vékony, az mit jelent? A kép alapján sajnos nem tűnsz vékonynak. A másik pedig lehet, hogy víz visszatartásod lehet és inkább vizes lehet a lábad.
2021. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem néz ki rosszul.
2021. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem ciki.
2021. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Növeszd meg egy picit, szebb lesz.
2021. aug. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Annyira ciki amennyire hagyod fejben, hogy az legyen. Ilyen és kész. Festeni nem célszerű mert azzal csak kiemelnéd azt amit nem szeretnél, hogy feltűnjön.
2021. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

hacsak nem egy lábfétisessel akarsz összejönni, teljesen mindegy hogy milyen a lábujjkörmöd.

a legtöbb ember nem szokta ezt bámulni (pláne ha nincsen kifestve)

2021. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát én ezt senkin nem nézem soha. És hidd el ennél van rosszabb. Nekem mind2 nagy lábujjamon mind a 4 fele be van nőve a körömnek, amiből 3 sebészi beavatkozással el lett távolítva... Kepzelheted milyen csúnya a lábam, és az egyik körmöm félbe is van szakadva mert rahuztam véletlen az asztalt. Úgyhogy nyugodj meg, szép lábad van. Én meg novesztek magamnak új ujjakat, hogy ne kelljen s sebeszetet látogatnom
2021. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Még hányszor rakod ki a lábad? Volt már róla kép, be is linkelhetem neked.

Mint írtam már, nem ciki, lakkozd ki és szép lesz.

2021. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Szerintem ez bőven nem ciki, és nem csúnya.
2021. aug. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, szerintem a fétiseseken kívül senki sem figyeli. Nekem pl nagy lábam van, hosszú lábujjakkal, egy időben engem is zavart, de rájöttem, hogy a kutyát sem érdekli.
2021. szept. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!