Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A frufrunak mik az előnyei és...

A frufrunak mik az előnyei és hátrányai?

Figyelt kérdés

#haj #frufru #elöny hátrány
2021. aug. 30. 20:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
86%
Nekem alatta nagyon pattanásos lett a homlokom, viszont eleve volt egy kevés és azokat eltakarta.
2021. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

+ Nem lóg bele az előre dőlő haj a szemedbe. Eltakarja a nagy, magas homlokot. Valakinek jobb stílust ad.


- copfba fogni aligha tudod, és eltűrve hülyén néz ki, tehát mindig ott fog lógni a homlokodra, ami pattanasokat okozhat (ha hajlamos vagy ilyenre). Foglalkozni kell vele mert pl ha nagyon elalszod és elkezd másfelé állni, vasalni kell stb. Plusz idő


Szerintem osszessegeben jól tud kinezni, és nem vagatnek sosem, hozzám és az arcomhoz nem illene

2021. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Van, akinek nagyon jól áll

A homlokon lévő ráncokat eltakarja

Nem lóg fojton a szemedbe

Elég azt negigazítani, és már nem tűnök olyan kócosnak


Viszont

Gyakrabban lehet hajatmosni

Zsíros bőrnek árthat, és ha megizzadsz, beleragad

Folyamatosan meg kell igazítani, ha szeles az idő.

Gyakran kell vágni, de ha te vagy a fodrász elrontja, akkor elég hülyén néz ki.

2021. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes, hogy mindenki azt írja, hogy a frufru nem lóg az embet szemébe. Akkor én ufó vagyok :))) Nagyon zavart már az is, amikor a szemöldökömet elérte a hossza. De sokaknak jól áll, és a többséget tényleg nem idegesíti.
2021. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#4nek

Mi úgy értjük hogy nem esik bele az arcba, szembe konkrétan, nekem van hogy belemegy a hajam és ott pislogok a hajammal a szemembe. Nyilván zavar hát, hogy ott lóg a fejeden, ezt szerintem megszokjak egy idő után

2021. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fej elsülső részén vam forgód, a bús pitsába nem lesz egyenes. 😆


Én sajnos ezt saját káromra tanultam meg...és amig hosszabb volt nem tudtam róla.

2021. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ad egy keretet az arcodnak, én csinosabb voltam tőle felfogott hajjal is, nem volt olyan csupasz a fejem. :)


A hátránya, hogy mivel a bőröddel jobban érintkezik, sokkal gyorsabban zsírosodik, illetve melegben zavaró lehet összeizzadni

2021. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Hamar zsírosodik, pattanásokat okoz durván. Nem lehet összefogni, izzadsz, ettől lelapul és mégjobban pattanásos leszel. Szerintem nem igazán áll jól senkinek, nehéz lenöveszteni. Én utáltam az enyémet.
2021. aug. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha kerek az arcod akkor kövérít.


Ha hosszú,lóarcod van, akkor viszont segíthet javítani az összképen.


Szvsz frufrut be kell lőni minden reggel, különben szétáll, hacsak nincs szögegyenes hajad.


Ha göndör vagy hullámos, naponta kell rá a hajlakk vagy a mousse, hogy álljon valahogy.

2021. aug. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyesek úgy írnak, mintha csak egyenes frufru létezne 🤦‍♀️
2021. aug. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!