Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Medinac gyógyszer tényleg...

A Medinac gyógyszer tényleg olyan jó, mint ahogy a bőrgyógyász előadta?

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok le a tapasztalataitokat


Azt mondta, 4 hónap után fog látszódni a javulás, de nagyon durván, tehát, hogy teljesen elmúlnak.



2021. aug. 31. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem két hét után látszott az eredmény. Viszont iszonyatosan szárítja a bőrt, és a hatása sem biztos hogy tartós. Nálam sajnos visszajöttek maszkkal együtt a pattanások, bár sokaknál végleges megoldást nyújt.
2021. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, fél évig kell szednem. Fél év alatt semmit nem hatott, akkor azt mondták még fél évig. Végül kb. másfél évig szedtem, mire elmúltak a pattanások. Közben nagyon durván kiszárította a bőröm, úgyhogy tinikorban már emiatt tele lettem ráncokkal. Az ajkaim folyamatosan kicserepesedtek, véreztek. De legalább hajat elég volt heti 1x mosnom, mivel a fejtetőm sem zsírosodott... Amúgy a hatása nálam 2-3 évig tartott. Utána ugyanúgy visszatért az extrém zsírosság és a pattanások. :(
2021. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csodaszer. De csak, ha jól alkalmazzák, ma már kisebb dózist 20-30 mg/nap szoktak hosszú ideig adni. Nekem is 1,5-2 év lesz a kezelés, már több, mint egy eltelt és nulla bőrhibám van, viszont be kell szedni egy bizoynos összmennyiséget, ami a súlyodtól függ, hogy közel végleges legyen a hatás (nagyjából a súlyod x napi mg x 125). Amúgy mellékhatás nálam csak a szárazabb ajak van, de ezt könnyű Carmex-szel kezelni, hidratálónak CeraVe-t vagy La Roche-t szoktam használni és nem lettem ráncosabb sem, pedig már 29 vagyok :D
2021. szept. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az elejen nem mindenkinek sulyosbodik meg inkabb?

es a la roche cuccokbol nekem van valami lemoso ami reggel este es van valami duo+ nappali krem, ilyen borapolas eleg a gyogyszer mellett?

2021. szept. 2. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elején lehet rosszabb, főleg, ha nagy cisztás aknéid voltak. Én használnék még éjszaka La Roche Cicaplast Baume B5-öt.
2021. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, nekem rögtön javulni kezdett, kb 2 hónap után pedig teljesen eltüntek a pattanások, az elején nem volt rosszabbodás.
2021. szept. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!