Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Belehet úgy festeni a hajat,...

Belehet úgy festeni a hajat, hogy van fent póthaj?

Figyelt kérdés
Szőkéről barnára szeretném befesteni a saját hajamat és a póthajat is.

2021. szept. 13. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Be. Bár itt attól is függ milyen technikával van fent a póthaj. Egyébként mindenképp ajánlatos inkább leszedni, be festeni mind a kettőt és vissza tenni. Hidd el, sokkal egyszerűbb így.
2021. szept. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Mikrogyűrűs technikával van felrakva nekem, úgy tudom a hőillesztésnél nem érheti festék de nem vagyok ebben sem biztos.
2021. szept. 13. 21:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk Palette Color Shampot szeretnék használni, ami nem igazi festék, amonniamentes.
2021. szept. 13. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném a fodrászomat .
2021. szept. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én festettem akkor is mikor fent volt úgy ahogy szoktam. Az illesztéseket is. Sosem jött le tőle, de nem tudom, hogy neked mennyire erős rajta a keratin. Kérdezd meg, aki csinálta. Az a biztos.
2021. szept. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Nekem is mikrogyűrűvel volt fent, festve volt a hajam rendszeresen. Soha, semmi probléma nem volt a keratinnal, tudom, hogy sérülhet, nekem nem okozott gondot.

Itt az lehet nálad a probléma, hogyha úgy fested be, hogy fent van, az illesztéseknél maradni fog egy szőke 'sáv' , ami ha lekerül a póthaj nem lesz egy kellemes látvány :)

2021. szept. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!