Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos aranyszőke színű...

Világos aranyszőke színű hajam volt 2 éve, mára pedig egy fakó, sötétebb barnásszőke lett. Lehetek még eredeti világos szőke?

Figyelt kérdés

Sajnos az utóbbi 2 évben szinte semmit nem voltam közvetlen napfényben, és egyfolytában stresszelek.


Ennek közé lehet ahhoz, hogy sötétebb szinű lett a hajam?


2 évvel ezelőtt rengeteget voltam a napon, és azt gondolták, hogy festem a hajam, mert olyan világos volt.


Ez, hogy sötétebb a hajam, még úgymond visszaállítható természetes módon?

(pl. Ha több napfény érné.)


Meg gondolom akkor én már alapból nem világos szőke vagyok, hanem csak a nap csinálta ilyenné.


2021. szept. 15. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Öregszel, azért sötétedik a hajad.A nap szív rajta valamennyit nyáron, de már nem lesz olyan világos mint fiatalabb korodban.
2021. szept. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy a húszas éveimben járok.
2021. szept. 15. 01:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is emiatt van.
2021. szept. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha festeted, lehetsz.


Gyerekként világosszőke hajam volt, aztán 15-16 éves koromban besötétedett. Még nem barna, hanem nagyon sötétszőke.

2021. szept. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!