Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A seborrhea tényleg gyógyíthat...

A seborrhea tényleg gyógyíthatatlan?

Figyelt kérdés
Ezt mondta a bőrgyógyászom, nem túl biztató igaz de mondta, hogy a tüneteket lehet enyhíteni. Ez volt kb 3-4 hónapja de azóta se látok semmi javulást, pedig előírásnak megfelelően alkalmazom a kapott korpa elleni samponokat, de most is mintha meg se mostam volna. Felkapartam kicsit és hullik belőle ugyanúgy de legalább nem látszik zsírosnak. Bosszantó, mert régen nem volt ilyen korpám, de ez túl intenzív és a viszketés is zavaró. 2 féle sampont kaptam de egyik sem segít. Jelenleg vállig érő a hajam és már ez a hossz szenvedés, pedig azt terveztem, hogy megnövesztem a hajam mellig de ezzel a seborrheaval még jobban megutáltam a hajmosást. Gondoltam, ha sokkal rövidebb akkor csak jobban lehet kezelni, mert azt vettem észre, ha rövidebb a hajam mint a megszokott, jobban esik a hajmosás is és a kezelése is mert rövidebb ideig tart. Fogalmam sincs mi válthatta ki ezt bennem. Először a nyakam hátsó részén egy pontban való viszketéssel kezdődött ami nem akart múlni, majd ez a viszketés átment a homlokomra, sőt a homlokom elkezdett így hámlani aztán jött az intenzív korpa amit hiába mostam rendesen, nem változott. Mi lehet ennek az okozója? Hogy hogy nem múlik el? Sorstársaim, nektek mi hozott javulást, vagy akár teljes megszűnést? 24N vagyok.

2021. szept. 16. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
2021. szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az.Vannak bőrbetegségek, problémás bőrtípusok, amik soha nem múlnak el, csak a tünetei kezelhetőek kisebb-nagyobb sikerrel.A genetika tehet erről.
2021. szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A faggyú termelésed eltérő a normálistól . Ezt nem tudod megváltoztatni . A tüneteken tudsz enyhíteni . Kísérletezni kell mi válik be .
2021. szept. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!