Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hyaluron feltöltés a szem...

Hyaluron feltöltés a szem alatti sötét karikák ellen ?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok ? Nagyon érdekelne . Fiatal nő vagyok , és sajnos tizenéves koromtól rettenetesen csúnya , sötét lila a szemem alatt. Mintha monoklim lenne . Ez nálam abszolút genetikai dolog lehet úgyhogy bármilyen kence ficet használok semmi nem segít . Iszok, alszok , egészségesen taplalkozok , mozgok és mégis ....

Rettenetesen zavar mivel rengeteget öregit , csúnya látvány és már nagyon sokan megemlítették ,vagy esetleg rákérdeztek hogy mi az oka. Vese beteg sem vagyok .

Van valaki aki hasonló cipőben jár ?



2021. szept. 18. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem a legszebb a szemem alatt, de én nem mernék ilyen procedúrába belekezdeni sztem. Mármint, a szem alatti rész azért elég érzékeny terület...
2021. szept. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te nem én vagy?:)

Bármennyit alszom, úgy nézek ki, mint az Addams familyből Uncle Fester.

Nemrég derült ki, hogy vashiányos vagyok, amiota 2x1 neo ferro folgammát szedek, javult a helyzet, de én is fontolgatok valami orvoskozmetikai beavatkozást, nem érdekel, ki mit mond. 10 évvel van öregebb és leharcoltabb fejem, mint amúgy lenne, de nem lehet minden nap egy mázsa sminket viselni és nem is akarok (plusz azzal sem szép és természetes a látvány).

2021. szept. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


Szia. Szerinted ez segíthet ? Nagyon drága . Megrendeltem. Remélem segít

2021. szept. 24. 15:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy ezt mondom de ha genetikailag ilyen a szemed alatt akkor nem biztos hogy segíteni fog :/
2021. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok a kencés tapasztalataidra, ha elfogyott, írhatnál valamit róla, mennyire és miben láttál változást. Drukkolok! (#2 voltam)
2021. szept. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenképp megírom. Megrendeltem. Kíváncsi leszek de valószínűleg ezen semmi nem segít csak a plasztikai sebész . Ha nagyon óvatosan kicsit széthúzom ,latszik hogy ez egyszerűen ilyen . Nincs alatta semmi csak fekete, lila , barna . Rettenetesen csúnya .
2021. szept. 25. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!