Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Tényleg nagyon csúnya a...

Fiúk! Tényleg nagyon csúnya a rövid haj?

Figyelt kérdés

Egyik lány ismerősöm levágatta a hosszú haját ilyen vállig érőre, azóta a férfi ismerőseimtől folyamatosan azt hallom hogy mennyire csúnya szerintük, és hogy sok nőnek jön egy ilyen bekattanása hogy levágatja. Mindig hangsúlyozzák hogy ők mennyire hosszú haj pártiak, attól szép egy lány ha hosszú a haja stb.


Szerintetek is ennyire számít?



2021. szept. 23. 15:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Nő vagyok de szerintem van akinek kifejezetten jól áll és csinos a rövid haj. A múlt nap épp a felnyírt hajón gondolkodtam, mert sok nő annyira egyedi módon vagány lesz tőle.. Ízlés kérdése teljes mértékben.
2021. szept. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
*hajon
2021. szept. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem csúnya, ha jól áll neki.
2021. szept. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Csúnyának nem mondanám,de nem a kedvencem.Nyilván van akinek jól áll,többnyire akit úgy ismerek meg. Ha viszont egy hosszú hajú lány rövidre vágatja,az nem bejövős.
2021. szept. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
A rövid haj nekem se jön be, de nálam a rövid nem a vállig érőt jelenti, hanem a fiúsan rövid pár centiset.
2021. szept. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
Nekem sok évig volt vállig érő meg még rövidebb hajam. Találtam azért partnert úgy is :), de tény, hogy a legtöbb pasi a hosszú hajú nőket szereti-keresi, vagy legalábbis az az ideáljuk. Pedig szerintem egy arcformához illő, ápolt rövid haj sokkal szebb, mint egy töredezett, elvékonyodott hosszú. (Nem mindenkié olyan persze, de van, aki hosszan hagyja akkor is, ha már nem szép úgy.)
2021. szept. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Nekem személy szerint a rövid haj tetszik az ilyen állig erő és hátul felnyirt. De ha merész és jól is áll neki akkor lehet ennél is rövidebb.🙂😍
2021. szept. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
ja, bocsánat, azt nem tettem hozzá, hogy nő vagyok. A 6. voltam.
2021. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
35 évesen vágattam le a hajamat. Azonnal 10 évet fiatalodtam😁. Nagyon jó kis csajos, vagány, mégis elegáns is tud lenni. Soha többet hosszú haj!!!!!
2021. szept. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%

Kinek mi áll jól.

Az első barátnőmnek nagyon is jól állt.

2021. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!