Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, bikinivonalat ti...

Lányok, bikinivonalat ti hogyan szőrtelenítitek?

Figyelt kérdés

Főként nyárra gondolok, mikor fürdőruhában vagytok és az alsó része erősen keskeny elől ás a combbelső is bőven látszik.

Olyankor hogyan szőrtelenítetek, hogy se pöttyös se foltos se szőrös ne legyetek ott hanem szép sima bőr?



2021. szept. 23. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Sehogy.


Nem én alkalmazkodok a fürdőruhához, hanem olyan fürdőruhát választok, ami hozzám alkalmazkodik.

2021. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem választok olyan fürdőruhát.
2021. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Epilátorral.
2021. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Évekig küzdötten a borotvával, aztán jártam gyantázni, végül vettem egy IPL gépet, ez utóbbi nagyon megérte. Majdnem teljesen eltüntette a szőrzetem. Ha neked nem fekete (pl. középbarna vagy annál világosabb a hajad is), akkor viszont marad a gyantázás mint alternatíva. Szerintem kevésbé fájdalmasabb egy jó kozmetikusnál, mint az epilátor otthon.


/amúgy én sem hordok keskeny fazonú fürdőruhákat, egyszerűen magam miatt szeretem a szőrtelen állapotot/

2021. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyanta
2021. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Borotválom, de nekem olyan erős a szőröm, hogy úgy is látszanak a fekete pontok, így inkább olyan bikinit veszek strandra, ami többet takar. Szabadstrandon, tavak, folyóknál, ahol nincs tömeg, ott nem zavar, akkor felveszek kivágottabb alsót.
2021. szept. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Mindig borotválom. 42N
2021. szept. 25. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Gyanta. Kiritkul tőle, a wax meg nem is fáj, mert a bőrhöz nem tapad, csak a szőrhöz. Nagyon erős, fekete szőröm van, két alkalom után a felére ritkult és nagyon lassan is nő vissza, 4 hetente járok.
2021. okt. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Gyanta,gyorsan megvan nem is faj annyira mint a labon (legalabbis nekem)
2021. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!