Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Nektek milyen sampon...

Lányok! Nektek milyen sampon vált be?

Figyelt kérdés

Olyan sampont keresek,ami (amennyire lehet)természetesen alapanyagokból készül:)

A válaszok előre is köszönöm❣



2021. szept. 25. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A natúr nem mindig jobb.

Sőt, tele van mindenféle illatanyaggal, ami irritalhatja a bőrt.


Saját magamon azt vettem észre, hogy kell egy sls-es sampon első mélytisztito mosasnak, a másodiknak meg sls menteset használok.

Csak sls mentessel nem igazán lehet hajat mosni, mert nem tisztít megfelelően.


Termékekre terve: sls-es samponból most uriage ds-t használok és nagyon szeretem. Másodiknak meg cerave habzó arclemosót. Ezt igazából tusfürdőnek is használom, szóval abszolút 3 az 1-ben(kevesebb szemét).

Natúrból használtam apivitat. Az is nagyon jó volt csak a sok illóolajtól az én fejbőröm viszketett. Ha te nem vagy ennyire érzékeny bőrű nyugodtan tehetsz vele egy próbát(ha lehet akkor ne vedd meg a fél literes kiszerelést egyből, mert megbolondulsz mire elfogy).

2021. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ,és,hogy vetted a fárdságot részletesen leírni a tapasztalatodat❣
2021. szept. 25. 14:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Alpecin. Igen, lányként. De sokkal gyorsabban nő a hajam és már elég 3 naponta is megmosnom.
2021. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyik barátnőm is Alpecint használ és neki is bevált:)
2021. szept. 25. 14:57
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Próbáltam 10-15 félét is. Mindegyik ugyanolyan, semmi különbséget nem vettem észre. Így a legolcsóbbat használom.
2021. szept. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Én simán szappannal mosom a fejem. Igaz, 3 mm-nél nem szokott hosszabb lenni a hajam, szóval nincs mire külön sampont használni.
2021. szept. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Ha rövidebb hajad van (váll felé érő - hossz hajból nehéz szépen kimosni), akkor a szilárd samponokat is kipróbálhatod bátran - csomagolásmentes boltokban rengeteg fajtát árulnak.

Nekem hosszú a hajam(derékig érő) ezért sima egyszerű sampont használok, mert a szilárddal meggyűlt a bajom :D Kallos márka és az aloe fajtát, de a többit is ki akarom próbálni. Literes kiszerelésben lehet kapni kisebb boltokban, pl százas, euro stb, valami 800-900ft. Szóval olcsó és magyar. Csak nehéz megtalálni, valamiért nincs a boltokban.

2021. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen 7:)

Hát váll fölött 2 cm-vel👩🏼

Megzémen amiket írtál :)

2021. szept. 28. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!