Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fiúknak miért nem tetszik a...

A fiúknak miért nem tetszik a rövid haj nőkön?

Figyelt kérdés

Levágattam a hajamat de egyik fiúnak se jön be most mit csináljak?


Tudom hogy sok idő mire megnő újra



2021. okt. 4. 19:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Szerintem esetedben arról lehet szó, hogy akik neked bejönnek, azoknak nem jön be a "hajad".


Én elolvadok a rövid hajú csajoktól, de mindig megkapom tőlük a kopj le, leszbikus vagyok, vagy a bocsi van barátom szöveget...

2021. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
96%

Tetszik, csak nem mindegy, hogy milyen haj, és milyen nőn.


Én pl. még azt a retek Alkonyat sorozatot is megnéztem, miatta.: [link]

2021. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
76%
F/31 vagyok, és nekem bejön a rövid haj a nőkön. Tény, hogy a többség a hosszú hajért van odáig, de én épp az ellenkező, kisebbségi álláspontot képviselem. Azért tetszik a rövid, mert jobban kiemeli az arcot, a szemeket, illetve ha kellően rövid, akkor a nyak is szépen látszik, ami szerintem esztétikus. A női arcok általában sokkal szebbek, ezért jó, ha érvényesül és nem takarja el a haj.
2021. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 FoxtrotLidérc ***** válasza:
88%
Nem tudom. Hosszúhajpárti férfiként mondom: Egyéni preferenciák kérdése a dolog. Most elkezdhetnék ömlengeni, meg lökni a tőlünk megszokott mainstream dumákat, de az rajtad aligha segítene. Inkább azt mondom: Mostanában kifejezetten sok pasitól hallom, hogy szeretik a rövid hajat a nőkön. Nem gondolnám, hogy emiatt maradnál egyedül.
2021. okt. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
79%
Én szeretem a rövidebbet,nyak végéig érőt,kisebbet nem.
2021. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
4%
Olyanoknak tetszik, akik melegek de nem merik felvállalni. Ez onnan is felismerhető hogy szinte kizárólag popóba hátulról csinálják.
2021. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
86%
Kedves Kérdező! Mennyire lett rövid a hajad? Sokaktól hallom, hogy egy vállig érő hajat is rövidnek címkéznek. (az szerintem még nem rövid) Hogy miért tetszik a férfiak többségének a hosszú haj? Régmúltban gyökerező társadalmi követelmény, megszokás, médiában sokat mutatott nőkép, stb. Ilyesmi okai lehetnek.
2021. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
77%
Talán mert a férfiak többségének a hosszú haj jön be. Nekem is. Úgy értem a váll környékig érő is. De biztos találsz pasikat, akinek tetszik.
2021. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
65%
Ha állig érő az tetszhet is még, de ha ilyen 2 centis, az már nem tetszik nekem. Fiús. De ízlések és pofonok.
2021. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
20%
Én ugyan nő vagyok és hetero, de szerintem nagyon undorító, amikor egy nőnek már "fiús" rövid haja van. Ez alatt a tüsitől a pár centisig értem. Ami a 2000-es évek elején volt rövid haj a divat,azok a tépettek, nyakig érőek, azokkal nincs bajom, de a többi szerintem undorító. Még idősebbeken a "banyafrizira" elmegy, de fiatalokon, ill 50 éves korig egyenesen visszataszító, de főleg a pár centis és tüsis hajak. Nyaknál rövidebb sose legyen egy nőnek. Fordított esetben, férfiaknál meg imádom a hosszú hajat. A mostani páromnak is hosszú, sőt eddig 1 pasim volt csak, akinek rövid haja volt.
2021. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!