Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna szem, barna haj, barna...

Barna szem, barna haj, barna szemöldök együtt nagyon snassz?

Figyelt kérdés
Nem festett, eredeti természet adta.

2021. okt. 8. 22:06
A kérdező szavazást indított:
Tetszik
Nem tetszik
26 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne snassz?

Audrie Hepburn, Selena Gomez, Ariana Grande, Olivia Rodrigo is mind barna hajú - barna szeműek, mégis nagyon kevés ember van, aki szerint nem szépek. Ha pedig valami ellenkezőleg gondolja, az általában nem a színeik miatt van.

2021. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Igen az. Úgy jó, ha piros szemed, lila szemöldököd és sárga hajad van.
2021. okt. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag a világ népességének 80%-a sötét hajú, barna szemű. Ha nem tetszene senkinek, akkor már kihaltak volna…
2021. okt. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ugyanilyen vagyok.:))
2021. okt. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában akinek barna a szeme, annak legtöbbször a haja is barna vagy fekete, ezzel együtt a szemöldöke is.

Szép ez így. ツ

Csak ne legyen az egész hajad szőke, mert az úgy nem vágna a barna szemöldökhöz (meg szerintem barna szemhez sem).

2022. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!