Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk/férfiak, ti mit gondoltok...

Fiúk/férfiak, ti mit gondoltok arról, ha egy lány /nő egyáltalán nem sminkelni magát a hétköznapokban?

Figyelt kérdés

Vonzó vagy inkább visszataszító, igénytelen számotokra?

Pl ha munkahelyen, suliban sosem jelenik meg sminkben.



2021. okt. 9. 14:13
 1/7 anonim válasza:
86%
Minek kell a smink, ha igényes és egészséges a nő megjelenése? Így legalább természetesen néznek ki (ahogy a magánéletben mindenki), de a natur smink még jól áll nekik. Sajnos sok nő csak azért sminkeli magát, mert néhány rosszindulatú férfi vagy nő megjegyzést tesz a külsejükre, ami önbizalomhiányhoz és megfelelési kényszerhez vezet.
2021. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Vonzó. Már rég átestek a nők a ló másik oldalára e téren.
2021. okt. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
78%
Nekem személy szerint az tetszik ha valakin nincs vagy nagyoooon kevés smink van.
2021. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem pasi vagyok, hanem nő, de szinte sose sminkeltem, tinikoromban sem. Soha sem szólt meg emiatt senki és tetszettem is sok embernek. Nem hiszem, hogy ezen múlik.
2021. okt. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Jól teszi.
2021. okt. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 én sem sminkelek sosem :)
2021. okt. 9. 15:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki azért sminkeljen / ne sminkeljen ahogy te jól, szépnek érzed magad.

Valakinek a komfort zónáján kivül van az erős smink nem tudná hordani feszeng benne.

Valakinek a természetes smink csak.

Valaki semenyit se mindenki tegyen úgy ahogy neki jó, mindenkinek úgyse tetszhetsz és úgyse tudsz megfelelni.

2021. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!