Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szalagavatóra mit kezdjek a...

Szalagavatóra mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés

Nekem sosem volt olyan húde hosszú hajam viszont a vállam fölé sose ért.

Csütörtök este voltam fodrásznál hogy fesse be a hajamat. Még sosem volt festve és alapból sötétbarna színű.

Én mutattam neki képet ahol a hölgynek jól meg van csinálva omréra a hajam és az nagyon tetszett.


Nem tudom hogy siekrült kifognom pont nekem azt a fodrászt vagy csak az volt a baj hogy este volt vagy én nem tudom már, de teljesen leégette a hajvégeimet a nő.

Ott helyben bepánikoltam és azt sem tudtam hogy mihez kezdjek.


Mondta a hölgy hogy nagyon sajnálja és hogy nem kell fizetnem semmit ezért. Mondtam neki hogy ez az alap de mi lesz a hajammal mert december elején szalagavatóm lesz és ilyen hajjal nem tudok ott megjelenni. Mondta hogy ez nem lesz egészségesebb meg nőni sem fog ha nem vágjuk le. Belementem a vágásba mert gondoltam ennél rosszabb már nem lehet.


Hát most a vállig érő hajamból lett nagyjából egy ilyen gomba forma amivel nem tudok mit kezdeni.


[link]


Ilyenre gondoljatok csak nincs semmi formája.



A kérdésem az lenne hogy szalagavatóra mit kezdjek a hajammal? Hagyjam így? (így nagyon nem tetszik) növesszem meg 2 hónap alatt? Egyszerűen kétségbe vagyok esve és nem tudom hogy mi legyen.



2021. okt. 10. 10:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nem fog megnőni ennyi idő alatt. Ha mindenképp hosszú hajat akarsz akkor esetleg arra a napra lehet csináltatni hajhosszabbítást.
2021. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Én hagynám nőni aztán ha nem nő sokat, akkor szalag előtt vágatnék egy csajos rövid fazont, de vmi profi fodrásszal. Vaagy póthaj esetleg addig
2021. okt. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget de póthajat nagyon nem szeretnék.

Ezzel a "fazonnal" nem lehet semmit se kezdeni?

2021. okt. 10. 11:18
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem válasz a kérdésedre, de fodrászként érdekelne hogy hogy sikerült ez a leégetés.

Eleve sötétbarna szűz hajból nem feltétlen lesz szinte fehér végű ombre.

Hozzám is rendszeresen jönnének kiscsajok, sötét hajjal, hogy ők bizony most fehéret, nagyon szőkét akarnak. Mikor a kockázatokat elmondom, hogy letörhet, stb. van aki akkor sem érti. Saját felelősségre csinálom olyankor, nyilatkozattal.

Nem a fodrászt védem, de sok vendég képtelen addig nyújtózkodni, ameddig a takaró ér.

Sokszor hajmeresztő elképzelések és szinte 8-10 árnyalatnyi különbségkéresek vannak. Holott a 12%-os oxi is csak max. 6 árnyalatot világosít.

2021. okt. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem nagyon értek a hajfestéshez de azt persze tudom hogy mennyire lehet világosabb. Nem szőkét akartam az ombre végére csak világosabb barnát.

És a fodrász is azt mondta hogy meg tudja csinálni.

2021. okt. 10. 11:33
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazából... szerintem teljesen okés ez a hajviselet. Decemberig kb. 3 centit fog nőni a hajad, tehát sokkal hosszabb hajad addig nem lesz. Inkább most fogadd el (fogd fel jól, szeresd meg, légy rá büszke, stb.) a helyzetet és szeresd magad most ezzel a rövidebb hajjal, szerintem nagyon jól tud ez állni. Aztán sok türelem és egy év múlva már ismét hosszú hajú leszel.
2021. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Próbálom magam szépnek látni ezzel a hajjal is de nem megy. És nem szeretnék szalagavatón így kinézni
2021. okt. 10. 12:54
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A 6-os vagyok

Akkor fordított taktikával gondolkozva, ha hosszabb már addig nem lesz, esetleg egy a mostanit tovább vágva-alakítva másik fajta rövid hajat képes volnál szeretni? Nézegess képeket a neten.

2021. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a fotón látható nőnek nagyon jól áll ez a haj, esetleg beállíthatnád ilyenre, vagy vmi ilyesmire
2021. okt. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt van pár lehetőség.

2021. okt. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!