Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövekedés gyorsítása,...

Hajnövekedés gyorsítása, természetes módon?

Figyelt kérdés
Utána olvastam a hajnövekedés gyorsításának lehetőségéről, és sajnos csak arra jutottam hogy több tízezer forintos hajápoló krémekkel, illetve samponok segítségével lehetne kicsivel gyorsabb hajnövekedést elérni. Nem szeretnék jelenleg kiadni ennyit értük, de ha nincs más lehetőség kénytelen leszek. Az lenne a kérdésem hogy van e valakinek valami tippje a hajnövekedés gyorsításához, természetes módon?

2021. okt. 10. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt sokan szeretik, itt tudsz olvasni véleményeket.

De egyébként a koffeines sampon is segíthet (pl alpecin márka 2e körül van), a fejmasszírozás (pl hajmosás közben) tuti serkenti a hajhagymákat. Sok folyadék, kevés cukor és sok zöldség, egészséges táplálkozás.

2021. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hajvitamin, sok folyadék és fehérjedús táplálkozás.
2021. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tápanyagdús táplálkozás.

Illetve hanarabb hosszú lesz ha nem kell annyira vágni, tehát ha nem hagyjuk töredezni. Hajvégápoló, minél kevesebb hő, kímélő frizurák és kozmetikumok.

Nekem így nőtt derékig, korábban szinte csak vállig tudtam növeszteni.

2021. okt. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!