Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gyorsan zsírosodik a...

Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, van valami praktike ez ellen?

Figyelt kérdés
Megmosom a hajam és másnap már köthetem össze, ugyanis hamar zsírosodik a hajam töve. Mostanában sokat is hullot de arra szedek gyógyszert. Valami praktika a szép fényes hajra/zsírosodás ellen?

2021. okt. 12. 20:00
 1/7 anonim válasza:
86%
Mióta kezdte el? Váltottál esetleg mostanában sampont/balzsamot?
2021. okt. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát már régebb óta.. csak egyre jobban zavar. Nem váltottam semmilyen hajápolási terméket!
2021. okt. 13. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sampon a fejbörödre, 2x megmosni alaposan bemasszirozni, leöbliteni.

Balzsam csak a hajvegekre!! (ha a fejbörödre kerül szinten zsirosodik a hajtöved)

ha hajpakolast is hasznalsz, szinten csak a hajvegekre.

De az is lehet, megszokta a hajad az adott termekcsaladot. Probalj ki ujjat.

Illetve szarazsampon vagy hintöpor. A hintöpor felszivja a nedvesseget, ezaltal a hajmosast + 1-2 nappal eltolhatod.

2021. okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a 3as válaszolóval egyetértek,illetve hajmosás után próbálj nem ugyan abba a "zsíros,koszos" párnába belefeküdni.Az is sokat számít.
2021. okt. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nálam tej és tojás intoleranciát mértek, emiatt minden tej- és tojás terméket elhagytam, még azt is, amiben valamiféle tej tojás származék van, pl. csoki, salátaöntet, hamburgerek, kávéporok.


A bőröm azóta sokkal kevésbé zsíros.

2021. okt. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Régebben nekem is gyorsan zsírosodott a hajam aztán rajottem azert mert túl sűrűn mostam szóval ezen változtattam és rendbe jött.

Meg amugy halottam olyanról hogyha 2 hétig nem mosod meg a hajad a haj egy öntisztító folyamatba kezd.

De ha gyorsabb változásra vagysz akkor en azt ajánlom hogy legalább 3 napig ne moss hajat lehet hogy zsíros lesz de ki kell bírni és addig használj rá hintoport ami felszivja a zsírt vagy esetleg szárazsampont

2021. okt. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Heti 2x mosok hajat nagyon max 3x pont e miatt. :/
2021. okt. 26. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!