Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú haj összefogva, felnyír...

Hosszú haj összefogva, felnyírva jobban néz ki?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, hosszú hajam van, amit gumival összefogva hordok, viszont főleg frissen mosva nagyon sok babahaj, szétáll, amit elől wax-szal még magyjából össze tudok fogni, de hátul a nyakamnál, és a fülem körül mindig lóg néhány szál, vagy tincs.


Szerinted jobban néz ki ez a hajviselet egy pár centis sávban körbe felnyírva?



2021. okt. 14. 02:12
A kérdező szavazást indított:
Jobb természetesen, felnyírás nélkül
Felnyírva jobb
30 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Simán, ha megvan a stílusa, nekem is úgy volt


Vagy akár ilyen is: [link]

/Henri Sorvali, mielőtt még valaki megkérdezi/

2021. nov. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Nekem sokáig volt olyan hajam, hogy felül egy csíkban meghagyva hosszú és összefogva (hátam közepéig ért), körben a többi pedig teljesen bőrre leszedve, pengével. Bár azóta leszedtem fentről is, a mai napig azt mondom, hogy nagyon állat volt úgy, tudom ajánlani neked is.
2021. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ilyenre vágatnám fade-el ha lenne türelmem megnöveszteni.

[link]

2021. nov. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!