Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire lenne gáz nem borotvá...

Mennyire lenne gáz nem borotvált lábakkal úszni menni? Muszáj, hogy érdekeljen a dolog?

Figyelt kérdés

Felnőtt vagyok, nem tini. A hónaljamat meg a nem látható részeimet csupaszon tartom mindig, viszont lábat borotválni annyira utálok.

Vasárnap járok úszni, elit hely, és olyankor elég kihalt (nem tudom, hogy máskor is az-e).



2021. okt. 17. 15:20
A kérdező szavazást indított:
Érdekeljen
Nem gáz/ne érdekeljen
28 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
No avagy ferfi vagy?
2021. okt. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom, nő. A férfiak nagy része nem borotválja, így nem is érdekelné, ki mit gondol róla. De nőknél se hoszem, hogy nagyon feltűnő.
2021. okt. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem muszáj, én is szoktam úgy. Nem vettem észre, hogy bárkit is érdekelne. L.
2021. okt. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem kötelező tükörsimán megjelenni az uszodában, de azért arra illik figyelni, hogy ne 3 centis fekete szőrök lógjanak.
2021. okt. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Mert ha olyanok lógnak kit zavar?
2021. okt. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok,iszonyú szőrös lábakkal. Nyáron minden reggel úgy indul,hogy láb borotválás,legalább térdig,két,három naponta végig. Nincs az a pénz,hogy ilyenkor is állandóan nyúzzam magam és igen,járok uszodába. Ugyanazokon a napokon,ugyanabban az időben,tehát már szinte mindenkivel ismerjük egymást.Láttam,hogy megnézik,de semmi kellemetlen szitu nem volt miatta.
2021. okt. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én leborotválnám, mert engem zavar a sajátom.
2021. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Ma este voltam uszodában,sűrű,sötét szőr van a lábamon. Megnéztek,de túléltem :)
2022. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!